• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Budy-Grzybek

Znalezionych ofert: 5

15888346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810229 15888346 Wyjątkowy dom jednorodzinny 110m2 w zabudowie bliźniaczej, połączony z sąsiednim budynkiem wyłącznie garażami, co gwarantuje większą prywatność, ciszę i komfort codziennego życia.Powierzchnia domu: 110,82 m + poddaszeDziałka: ok. 450 mRozkład pomiesz...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 060 000 PLN (9 636 zł/m2)

4
2
110 m2
2025
15888337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810011 15888337 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, z garażem w bryle budynku oraz działką o powierzchni 500 m.Budy-GrzybekNajważniejsze informacje-powierzchnia domu: 132 m-liczba pokoi: 5-rok budowy: 2026-zabudowa bliźniacza-garaż w bu...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

950 000 PLN (7 197 zł/m2)

5
2
132 m2
2026
15888340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27810009 15888340 Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni 143,88m, położony na przestronnej działce o powierzchni 990 m.GOTOWY Do urządzenia Dom zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. W jego skład wchodzą:-holl 4,45 m2-korytarz 4,...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 330 000 PLN (9 301 zł/m2)

4
2
143 m2
2025
15876968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27559283 15876968 Nowoczesny dom bliźniaczy na sprzedaż 148 m komfortu w Budy GrzybekNa sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 148 m, usytuowana w spokojnej i zielonej okolicy Budy Grzybek idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury i szybki doja...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

990 000 PLN (6 556 zł/m2)

5
2
151 m2
2026
15030658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 7474789 15030658 Położony w Budach Grzybek kJaktorowa mały dwuizbowy domek mieszkalny z kuchnią i łazienką. Murowany z cegły, docieplony. Okna wymienione na PCV. Przyłącze wodociągowe oraz własna studnia. Ogrzewanie gazowe. Gaz z własnego zbiornika. Duża działka nad ...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

699 000 PLN (11 650 zł/m2)

2
-
60 m2
1950