• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Bielicha Czajki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Czajki i Bielicha

Znaleźliśmy 2,558 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15869100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27401442 15869100 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 146,93m2, na działce o powierzchni 500 m2, zlokalizowany w Pogroszewie, w gm. Ożarów Mazowiecki. W najbliższej okolicy szkoła podstawowa, przystanek autobusowy 350 m. Stan budynku: dewe...

Pogroszew (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 160 000 PLN (7 945 zł/m2)

5
-
146 m2
2026
15885117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27717736 15885117 Radom (Rajec Poduchowny), Otulina Kozienickiego Parku KrajobrazowegoSzukasz miejsca, gdzie poranną kawę pijesz w towarzystwie szumu drzew, a do centrum miasta docierasz w kilkanaście minut? Ta oferta łączy w sobie to, co najlepsze: bezpośrednie sąsie...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 390 000 PLN (11 032 zł/m2)

4
2
126 m2
2005
15881900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27652092 15881900 UWAGA ! DOM SPRZEDAWANY W STANIE DEWELOPERSKIM. ODBIÓR W LIPCU 2026.ZAŁĄCZONE ZDJĘCIE OBRAZUJĄ:- PRZYKŁADOWĄ WIZUALIZACJĘ,- OBECNY STAN BUDOWY (kwiecień 2026),Realizowana inwestycja według projektu Archon - Dom w Żurawkach G2 (wersja termo).Oferuję w...

Stasi Las (Mazowieckie, gm. Serock)

920 000 PLN (3 770 zł/m2)

5
2
244 m2
2026
15396662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM W CENIE MIESZKANIA W CICHEJ OKOLICY | WILANÓW 17610657 15396662 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W WYSOKIM STANDARDZIE WILANÓW POWSIN(English version below)--> SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA (BRAK PROWIZJI)--> OSIEDLE ODDANE DO UŻYTKOWANIA> NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE <- 6 pokoi 4 sypia...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 799 000 PLN (9 672 zł/m2)

6
2
186 m2
2024
15848264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26935192 15848264 Bliźniak o powierzchni 125 m².Działka 739 m².Budynek w stanie surowym zamkniętym .Cena za cały dom w zabudowie bliźniaczej czyli dwa budynki z oddzielnymi wejściami o powierzchni użytkowej po 125m2 plus garaże.Budynek ocieplony styropianem 20cm .Tynk...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 250 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
125 m2
2025
15848166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26934929 15848166 Parterowy dom z dużą działką .Powierzchnia użytkowa domu: 119,5 m².Powierzchnia działki: 882 m².Dodatkowo: poddasze ok. 100 m² z doprowadzonymi instalacjami .Garaż oraz 2 zadaszone miejsca postojowe z pełnym oświetleniem.Wydzielony licznik wody ogrod...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 450 000 PLN (12 083 zł/m2)

4
-
120 m2
2006
15604404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22286310 15604404 Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej dzielnicy Mokotów.Dom został wybudowany w 1993 roku, ogrzewanie gazowe, kanalizacja. Klimatyzacja.Do odświeżeniaPowierzchnia domu: 240 m² – trzy poziomy przestrzeni.Działka: 451 m² – pięknie zagospo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 399 000 PLN (18 329 zł/m2)

6
-
240 m2
1993
15565765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21464856 15565765 Dom na sprzedaż zlokalizowany na warszawskim bliskim Wawrze, os. LasDOM wybudowany w 2015 r.Powierzchnia domu -230 m2, użytkowa bez tarasów-202 m2. Powierzchnia działki to 605m2.Dom posiada 4 pokoje w tym 3 sypialnie na górze, 1 na dole i przestronny...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (17 391 zł/m2)

5
-
230 m2
2015
14536159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 139599 14536159 Dom położony jest w bardzo dobrej lokalizacji na Służewie. Świetny dojazd komunikacją miejską - ok 400 m od metra Służew.Rozkład domu:Parter - 2 pokoje biurowe, sala konferencyjna, aneks kuchenny oraz toaleta;I piętro - 4 pokoje biurowe, łazienka ora...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 000 PLN (10 000 zł/m2)

9
-
430 m2
2000
12980833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 86585 12980833 Oferujemy na sprzedaż okazały, wolnostojący dom, na działce o powierzchni 565 mkw., usytuowany w centrum Zielonki.Powierzchnia całkowita domu wynosi 270 mkw; składają się na nią:poziom -1 : kotłownia, pralnia, siłownia + sauna;poziom 0: korytarz, ho...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

2 900 000 PLN (10 890 zł/m2)

5
1
266.3 m2
1982
15868047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiż bliżej serca miasta niż Wilanów | 244 m2 27363423 15868047 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville OgrodowaRodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczejMetraż: 244 m² powierzchni użytkowejPowierzchnia dodatkowa: 86 m² (balkony i taras na dachu)Powierzchnie...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 430 000 PLN (9 959 zł/m2)

6
3
244 m2
2026
15866587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Przedsprzedaż | 205 m2 27320952 15866587 PRZEDSPRZEDAŻ TYLKO U NASINFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. ZabielskaRodzaj zabudowy: 4 segmenty w zabudowie bliźniaczejMetraż: 133,25 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 71,48 m²Powierzchnia całkowita: 204,73 m²Powierzch...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (12 023 zł/m2)

6
3
133 m2
2027