• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Żuromin Różana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żuromin i Różana

Znaleźliśmy 2,557 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15818953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26643755 15818953 12 bliźniaka w stanie deweloperskim w Pruszkowie ( Żbików ) Powierzchnia całkowita - 184m , garaż 19,1m. 3 sypialnie, salon, garderoba, 2 łazienki, kuchnia, spiżarnia. Budynek odebrany w 2012 roku.Działka 627m taras 25m, balkon ok 5m.Woda, prąd , gaz...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 449 000 PLN (8 782 zł/m2)

4
2
165 m2
2012
15868698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 144m2 + garaż dwustanowiskowy 27388830 15868698 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej około 144 m², położonego w miejscowości Nowe Grabie (gmina Gąbin). Nieruchomość znajduje się zaledwie około 15 minut jazdy od Płoc...

Nowe Grabie (Mazowieckie, gm. Gąbin)

650 000 PLN (3 457 zł/m2)

5
-
188 m2
2021
15893115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899966 15893115 Dom z klimatem w otoczeniu lasu – Sucha, ul. Leśna ,działka 1600 m² Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Sucha, województwo mazowieckie, powiat białobrzeski, gmina Białobrzegi, przy ul. Leśnej. To idealne miejsce dla osób szukaj...

Sucha (Mazowieckie, gm. Białobrzegi)

599 000 PLN (5 760 zł/m2)

2
-
104 m2
1991
15611724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22436224 15611724 Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni około 130 m2, usytuowany w miejscowości Osowiec, gmina Żabia Wola. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojniej okolicy. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Rozkład pomi...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
-
130 m2
2025
15856415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27089784 15856415 Nowe Grocholice to urokliwa miejscowość, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. Jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, oferując mieszkańcom wygodę życia w spokojnym otoczeniu. To idealne mi...

Nowe Grocholice (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 375 000 PLN (8 703 zł/m2)

5
2
158 m2
2002
15182697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 11894696 15182697 Do sprzedania dom o powierzchni138m.kw. w zabudowie bliźniaczej , posadowiony na działce o powierzchni ok.460m.kw. Nieruchomość do sprzedania w stanie deweloperskim.Rozkład pomieszczeń.Parter- salon z aneksem kuchennym 36m , garaż 18m , korytarz , ho...

Lesznowola (Lesznowola) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 400 000 PLN (10 145 zł/m2)

5
-
138 m2
2023
15205774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12575125 15205774 Na sprzedaż bardzo ładny zadbany dom w Kozerach, położony w cichej, spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka o pow. 1400 m2, na której stoi budynek jest równa i sucha. Na parterze znajduje się: - salon ( z kominkiem) i kuchnią otwa...

Grodzisk Mazowiecki (Kozery) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 500 000 PLN (7 426 zł/m2)

6
2
202 m2
2015
15871471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27470316 15871471 WYJĄTKOWA POSIADŁOŚĆ Z POTENCJAŁEM STAJNI RYCZOŁEK, GM. KAŁUSZYNSzukasz miejsca, które łączy sielski spokój z doskonałym dojazdem do stolicy? A może marzysz o własnej stadninie koni lub agroturystyce? Ta nieruchomość w miejscowości Ryczołek (gmina K...

Ryczołek (Mazowieckie, gm. Kałuszyn)

1 690 000 PLN (11 986 zł/m2)

3
1
141 m2
2006
15871469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27470162 15871469 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 233,55 m² położony na działce o powierzchni 1078 m² w miejscowości Pieścirogi Nowe.Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dobrym dostępem do infrastruktury oraz komunikacji, w pobliżu stacji kolejow...

Nowe Pieścirogi (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

1 000 000 PLN (4 255 zł/m2)

8
-
235 m2
2025
15684509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23906646 15684509 Parterowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Białołęka, ul. Pomorska 160 m² Twój dom w mieście, blisko naturyTen przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Białołęki oferuje wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia prywat...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 190 000 PLN (13 688 zł/m2)

5
2
160 m2
2006
15882496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27665328 15882496 Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni gruntowej 7158m2, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Wężyki, gmina Rybno, powiatu sochaczewskiego. Lokalizacja ta oferuje doskonałe warunki do zamieszkania dla rodzin, z łatwym dostępem do lokalnych...

Wężyki (Mazowieckie, gm. Rybno)

399 000 PLN (2 418 zł/m2)

11
-
165 m2
1970
15553808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21057828 15553808 Wyjątkowa okazja nabycia domu w pożądanej lokalizacji warszawskich Bielan. Mało jest podobnych ofert, które mogłyby zadowolić zarówno osobę prywatną, inwestora, firmę. Nieruchomość bowiem ma ogromne potencjały jeśli chodzi o adaptację. Aktualnie dom ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 000 PLN (13 689 zł/m2)

5
1
431 m2
1938