• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Łomianki

Znalezionych ofert: 58

15883858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680443 15883858 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy, Energooszczędny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym możliwym standardzie o powierzchni 206.78 m2 z pięknym i zadbanym ogrodem o powierzchni 438 m2 położony na kameralnym osiedlu w Dąb...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 590 000 PLN (12 525 zł/m2)

4
-
206.78 m2
2024
15683633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23896586 15683633 Dom wolnostojący z pięknym ogrodem o powierzchni 1485 m2 położony jest w cichej i spokojnej okolicy na pograniczu Kiełpina Poduchownego i Łomianek. Do nieruchomości prowadzi prywatna, zamknięta droga.Dom o powierzchni użytkowej 229 m2 został odnowion...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 499 000 PLN (5 765 zł/m2)

4
3
260 m2
2000
15811226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26427762 15811226 Dom 90 m² z ogrodem Łomianki Blisko Puszczy KampinoskiejNa sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 90 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych części Łomianek w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. To idealna propozycja dla osób, k...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

599 000 PLN (6 656 zł/m2)

2
1
90 m2
1977
15869784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w centrum Łomianek 27409007 15869784 Dzień dobry,Miło nam zaprezentować niezwykły dom wolnostojący o wielkości 380 m2 położony na działce o powierzchni 781,9 m2 w cichej i spokojnej części Łomianek, blisko najważniejszych punktów handlowo-usługowych. Budynek może być użytkowany przez je...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 199 000 PLN (5 787 zł/m2)

9
4
380 m2
1996
15858584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak z ogrodem 10km od WAW 5 pok. blisko szkoł 27150904 15858584 BARDZO DZOBRZE UTRZYMANY DOM Z OGRODEM POD WARSZAWĄ - 5 POKOI - 8 MIN. PIECHOTĄ DO SZKOŁY - 2 MIN. DO PRZYSTANKU AUTOBUSOWEGO - JEZIORO - RZEKA - ŚCIEŻKI ROWEROWE.Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka w miejscowości ...

Łomianki (Dziekanów polski) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 290 000 PLN (5 945 zł/m2)

5
1
217 m2
2011
15830004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący, stan surowy 26657969 15830004 Do sprzedania 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 220m2, na działce 3000 m2, Łomianki.Stan surowy otwarty, pokryty dachem, idealny dla rodziny.Cicha, zielona i spokojna okolica. W promieniu 10 min. pieszo liczne sklepy, 20 min. pieszo do szkoły po...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 290 000 PLN (5 864 zł/m2)

7
-
220 m2
2020
15808269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronna 7-pokojowa rezydencja z ogrodem 26383918 15808269 Do sprzedania 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 503m2 z 2009 r., na działce 1500m2,  Łomianki Dąbrowa Leśna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny. Cicha i spokojna okolica, niedaleko Puszczy Kampinoskiej. Blisko liczne sklepy, bary, re...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 450 000 PLN (4 871 zł/m2)

7
-
503 m2
2009
15761023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatni skrajny_ 4 pokoje_ garaż_działka 360m2 25370525 15761023 OSTATNI SEGMENT SKRAJNYŁOMIANKI CENTRALNEIDEALNA LOKALIZACJA -  PEŁNA INFRASTRUKTURA I ZIELEŃMETRO MŁOCINY - 10 MIN.BEZ PROWIZJI i PCCSegment skrajny, ogrodzona posesja z własną bramą i działką 360 m2Inwestycja składa się z dwóch budynków mieszkalnyc...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 200 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
2
120 m2
2025
15889614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Solidne materiały | Duża działka | Łomianki Dolne 27856400 15889614 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, położony przy ul. Brzegowej w Łomiankach Dolnych, na działce o powierzchni 500 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzinnejNa powierzchnię domu składają się:* parter i piętro o powierzchni u...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

995 000 PLN (7 897 zł/m2)

5
2
126 m2
2025
15824545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Łomianek || Cicha okolica || Segment 26640451 15824545 Na sprzedaż segment o pow. 155 m² w zabudowie szeregowej, położony w centralnej części Łomianek, na działce 257 m². Funkcjonalny dom z 3 kondygnacjami, dużym garażem i ogrodemRozkład pomieszczeń1) Podpiwniczenie:- kotłownia - suszarnia - pomieszczeni...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 085 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
1
155 m2
1988
15887826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27795458 15887826 Przestronny dom z dużym ogrodem i kominkiem w Łomiankach – idealna przestrzeń dla Twojej rodziny!Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 150 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Łomianek - Sadowej. Nowo...

Łomianki (Sadowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 390 000 PLN (9 329 zł/m2)

5
2
149 m2
2012
15863611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalny nowoczesny Dom blisko Natury 27253379 15863611 Wyjątkowy, przepięknie urządzony dom 200 m2 na działce 536 m2 w Łomiankach Kiełpinie.Tylko 20 km do Centrum Warszawy.Malownicza, zielona i cicha okolica. Nowe domy w sąsiedztwie.Okolica Rezerwatu Jeziora Kiełpińskiego Natura 2000, idealne miejsce na ...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 550 000 PLN (12 750 zł/m2)

4
3
200 m2
2012