• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 742

15876125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27531266 15876125 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Wojciechowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,3m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuch...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (14 233 zł/m2)

3
1
46.3 m2
1970
15876132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27531261 15876132 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. gen. Meriana C. CooperaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:- salonu z półotwartą ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
55 m2
2009
15873374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27516602 15873374 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Rakowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,41m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym w sprzęt AGD)- 2 sypialnie- ła...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 380 000 PLN (20 172 zł/m2)

3
1
68.41 m2
2016
15873311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515339 15873311 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Szwedzkiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,93m2 składa się z:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym - TV, meble, lodówka, piekarnik...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (21 538 zł/m2)

2
1
39.93 m2
2020
15848287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26935384 15848287 Nowy lokal usługowy w odbudowanym dworku. Nadaje się na Gastronomię lub inne przeznaczenie.Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!!Oferta wysłana z programu dla biu...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (16 304 zł/m2)

1
-
92 m2
-
15848254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26935179 15848254 Biuro 3 piętra, w małym, kameralnym budynku (7 pięter) z recepcją na parterze i podziemnym parkingiem. W budynku recepcja na parterze, dwie windy. Lokal ma dwa osobne wejścia więc można go traktować jako jeden lub podzielić na dwa niezależne. Standar...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 300 000 PLN (20 621 zł/m2)

1
-
354 m2
-
15848188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26935050 15848188 Działka Nowa Wola gmina Lesznowola pod Warszawa . 7070mkw + droga dojazdowa 1300 mkw.Dzialka budowlana.W okolicy domy jednorodzinne .Dojazd drogą asfaltową .Teren oznaczony w MPZP jako 1UM - teren zabudowy usługowo-mieszkaniowejZamieszczona oferta n...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

5 785 000 PLN

-
-
8400 m2
-
15848187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935046 15848187 Mieszkanie o powierzchni 75 m2 na warszawskich Włochach, położone na ostatnim, trzecim piętrze bloku z 2019 roku .Mieszkanie składa się z:- dwóch przestronnych pokoi (12m2), - łazienki, - toalety- salonu połączonego z kuchnią (30m2)- balkon (7m2). Mi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (21 200 zł/m2)

3
1
75 m2
2019
15848202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935039 15848202 Działka budowlana 800m2 w Górze Kalwarii .Media; prąd, woda, Internet światłowód , gaz i kanalizacja w ulicyJest możliwość zwiększenie powierzchni o sąsiadującą działkę do 1500m2. Ładna spokojna okolica w pobliżu lasu. Teren suchy, na działce kilka ł...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

270 000 PLN

-
-
800 m2
-
15848160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26934941 15848160 Mieszkanie 61.72m na 3 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1910 roku .Brak windy.Mieszkanie po generalnym remoncie .Ogrzewanie podłogowe .Wymieniono wszystkie instalacje.Naturalny kamień w kuchni i łazience.Nowe drewniane podłogi.Energooszczędne AGD. N...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (32 404 zł/m2)

3
1
61.72 m2
1910
15848182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26934933 15848182 Dom piętrowy w spokojnej okolicy, otoczony malowniczym lasem sosnowym.PARTER:- salon z otwartą kuchnią oraz toaleta dla gości.- sypialnia na parterze z własną łazienką.- Z salonu wyjście na duży taras otoczony szklanymi barierkami. Taras wyposażony j...

Magdalenka (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 770 000 PLN (19 681 zł/m2)

4
-
191.56 m2
-
15848180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26934925 15848180 Dwie działki o łącznej pow 2325m.Warunki zabudowy z 2021 roku na budowę 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.1 linia zabudowy.Dojazd drogą asfaltową.Obok zabudowa jednorodzinna. Dz...

Karczew (Mazowieckie, gm. Karczew)

930 000 PLN

-
-
2325 m2
-