• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Wyszków

Znalezionych ofert: 36

15859831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończone 3 pokojowe M. | Z Garażem w bryle bud. 27176729 15859831 Nowe wykończone, umeblowane mieszkanie z balkonem. Osiedle Komforty Opis mieszkania:3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką z WC i oddzielną toaletą o łącznej powierzchni 70,44 m2, prawie w całości umeblowane. Widna kuchnia w zabudowi...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

690 000 PLN (9 857 zł/m2)

3
1
70 m2
2020
15844740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garaż zamykany w nowym bud. | Centrum Wyszkowa 26844623 15844740 Garaż 22,71 m² z doprowadzonym prądem - centrum Wyszkowa pełna własnośćNa sprzedaż przestronny garaż o powierzchni 22,71 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Wyszkowa przy ul. Fryderyka Chopina 11 inwestycja apartamenty Chopina. To idealne rozwiązani...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

100 000 PLN (4 545 zł/m2)

1
-
22 m2
2012
15780227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkalno-usługowy| Róg Pułtuskiej/1 Maja 25798113 15780227 Do sprzedaży; Budynek mieszkalno-usługowy wybudowany cegły, dwu kondygnacyjny z poddaszem nieużytkowym, w całości podpiwniczony. Budynek składa się z części usługowej na parterze oraz piętrze o łącznej powierzchni 124,88 m2 Na program użytkowy domu s...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

870 000 PLN (7 016 zł/m2)

5
2
124 m2
1995
15771622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25590240 15771622 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w WyszkowieNa blisko 47 m2 składa się:- przestronny jasny salon - 1 pokójsypialnia - oddzielna kuchnia- 1 łazienka z wanną- oddzielna toaleta- taras zabudowany- hol z dużą szafą w zabudowieMieszkanie jest widne, cich...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

459 000 PLN (9 766 zł/m2)

2
1
47 m2
2001
15710971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24388875 15710971 Na sprzedaż 3 pokojowy apartament w WyszkowieNa blisko 50 m2 składa się:- przestronny jasny salon z aneksem kuchennym- 1 pokój dziecięcy- 1 pokójsypialnia - 1 łazienka z wanną z hydromasażem- balkon- hol z dużą szafą w zabudowieMieszkanie jest widne,...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

599 000 PLN (12 402 zł/m2)

3
1
48.3 m2
1986
15771661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończone 3 pokojowe M. | Nowe bud. | Centrum WWY 25591405 15771661 Nowe wykończone, umeblowane mieszkanie z balkonem. Centrum Wyszkowa, ul. 11 Listopada 47 Opis mieszkania:3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz dwoma łazienkami, jedna z kabiną prysznicową druga z wanną o łącznej powierzchni 73,68 m2. Widna k...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

880 000 PLN (12 055 zł/m2)

3
2
73 m2
2020
15775168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25663275 15775168 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w WyszkowieNa blisko 60 m2 składa się:- przestronny jasny salon - sypialnia - duża kuchnia- 1 łazienka- oddzielna toaleta- duża loggia- hol z dużą szafą w zabudowieMieszkanie jest widne, ciche i ciepłe.Okna PCV. Eksp...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

680 000 PLN (11 448 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2008
15673381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23706751 15673381 Gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe mieszkanie w sercu WyszkowaDwupoziomowy układ i przestronność mieszkania nadają mu wyjątkowy charakter .Na 76 m2 składa się:Pierwszy poziom- przestronny jasny salon z aneksem kuchennym- łazienka z prysznicem i toale...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

699 000 PLN (9 197 zł/m2)

3
2
76 m2
2011
15742699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24998166 15742699 Przestronny salon 22 m² z kominkiem to idealne miejsce na relaks i spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Dwie komfortowe sypialnie o powierzchniach 11,5 m² i 9 m² – doskonałe dla rodziców i dzieci, lub jako przestrzeń gościnna. Oddzielna łazienka...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

900 000 PLN (10 345 zł/m2)

3
2
87 m2
-
15686316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończone 3 pokojowe M. | Z Garażem w bryle bud. 23940735 15686316 Nowe wykończone, umeblowane mieszkanie z balkonem. Osiedle Komforty Opis mieszkania:3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką z WC i oddzielną toaletą o łącznej powierzchni 73,48 m2, prawie w całości umeblowane. Widna kuchnia w zabudowi...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

720 000 PLN (9 863 zł/m2)

3
1
73 m2
2020
15687624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23969992 15687624 Gotowe do zamieszkania po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w WyszkowieNa 64 m2 składa się:- nowoczesna kuchnia- przestronny jasny salon- 1 pokój- 1 pokójsypialnia - 1 łazienka z wanną- 1 toaleta- przestronny balkon- hall z dużą szafą w zab...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

589 900 PLN (9 217 zł/m2)

3
1
64 m2
2000
15603393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22252937 15603393 Zapraszam na prezentację - zapisy pod nr. tel 730900882Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, 3-poziomowy położony w Wyszkowie przy ulicy Na Skarpie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 198,16 m2 oraz użytkowej 127,79 m2.Powierzchnia dzi...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

799 000 PLN (4 032 zł/m2)

4
1
198.16 m2
1996