• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Wołomin

Znalezionych ofert: 57

15844777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 49 m² | 10 min do PKP | garaż w cenie 26846080 15844777 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze na zamkniętym osiedlu w Wołominie, z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie.Tylko ok. 10 minut pieszo do stacji PKP Wołomin Słoneczna — szybki dojazd do Warszawy w ok. 20-22...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

659 000 PLN (13 449 zł/m2)

3
1
49 m2
2008
15854221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27071852 15854221 ENGLISH VERSION BELOW Firma Derbin Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej się w doskonałej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic Wołomina. Solidny i funkc...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

2 380 000 PLN (4 751 zł/m2)

7
5
501 m2
2000
15879301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612582 15879301 REZERWACJAIIIIWołomin ulica Fieldorfa .. Nie szukaj dalej oferta dostępna tylko w naszym biurze.. Klucze w biurze - możliwość oglądania o dowolnej porze. Na sprzedaż funkcjonalne i pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 38 m, położone w jednej z n...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

349 000 PLN (9 184 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15639156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka nad Czarną 23032364 15639156 Do kupienia działka rolna 1738 m2 z planowanym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, malowniczo położona nad rzeką Czarna, Wołomin.Znakomita propozycja dla osób poszukujących działek z myślą o budowie własnego domu lub inwestycyjnie, jako lokata...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

347 600 PLN

-
-
1738 m2
-
15639168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka pod budowę domu nad rzeką 23032362 15639168 Do kupienia działka rolna 3.699 m2 z planowanym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, malowniczo położona nad rzeką Czarna, Wołomin.Znakomita propozycja dla osób poszukujących działek z myślą o budowie własnego domu lub inwestycyjnie, jako lokat...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

739 800 PLN

-
-
3699 m2
-
15589426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka nad rzeką pod budowę domu 21959518 15589426 Do kupienia działka rolna 1495 m2 z planowanym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, malowniczo położona  z bezpośrednim dostępem do rzeki Czarna, Wołomin.Znakomita propozycja dla osób poszukujących działek z myślą o budowie własnego domu lub in...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

373 750 PLN

-
-
1495 m2
-
15589425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka nad rzeką pod budowę domu 21959519 15589425 Do kupienia działka rolna 1961m2 z planowanym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, malowniczo położona nad rzeką Czarna, Wołomin.Znakomita propozycja dla osób poszukujących działek z myślą o budowie własnego domu lub inwestycyjnie, jako lokata ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

392 200 PLN

-
-
1961 m2
-
15482995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka pod budowę domu nad rzeką 19554055 15482995 Do kupienia działka rolna 1275m2 z planowanym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, malowniczo położona nad rzeką Czarna, Wołomin, województwo mazowieckie.Znakomita propozycja dla osób poszukujących działek z myślą o budowie własnego domu lub in...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

255 000 PLN

-
-
1275 m2
-
15403403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki standard / piękny ogród/ Park Krajobrazowy 17764929 15403403 Oferuję na sprzedaż trzypoziomowy dom o powierzchni całkowitej 368 mkw (powierzchnia użytkowa 256 mkw), oraz o powierzchni pomieszczeń gospodarczych wraz z garażem czterostanowiskowym o powierzchni 112 mkw. Dom posadowiony jest na działce 3653 mkw (d...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

4 500 000 PLN (9 375 zł/m2)

9
1
480 m2
-
14820429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20837 14820429 Przy PKP ... WSZYSTKIE MEDIA.. POD WIELORODZINNĄ- 4 KONDYGNACJE .. Usługi ... Do zaoferowania działka w Centrum Wołomina .1130 m - 35 m szerokości. szystkie media w drodze. W planie zagospodarowania zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna i zabudowa usłu...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 695 000 PLN

-
-
1130 m2
-
15601155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22210980 15601155 WOŁOMIN.....TEREN PONAD 2 HA....TEREN rolny w Wołominie .Powierzchnia około 21tysm2.Kształt zbliżony do prostokąta.Dogodna szerokość - około 100m.Media : prąd.Teren bez planu zagospodarowania,objęty Studium Uwarunkowań.W studium oznaczony symbolem - ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 700 000 PLN

-
-
21000 m2
-
15576904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21688815 15576904 DOM + 2 LOKALE W CENTRUM WOŁOMINA... SAMO CENTRUM.. 100 M DO URZĘDU GMINY I SĄDU.....PRZYJDŹ... OBEJRZYJ .. ZAPROPONUJ CENĘ..Zapraszam do zakupu DOMU MIESZKALNEGO Z FUNKCJĄ USŁUGOWĄ w samym sercu Wołomina . Budynek piętrowy z lat 80 tych posadowiony ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 300 000 PLN (8 125 zł/m2)

6
-
160 m2
1980