• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Wieliszew

Znalezionych ofert: 36

15691204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24013108 15691204 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Wieliszew zaledwie 25 min od Warszawy.Położona wśród innej zabudowy jednorodzinnej z dostępem do drogi asfaltowej.Działka o łącznej powierzc...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

599 000 PLN

-
-
1741 m2
-
15613347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22474536 15613347 Dwie bardzo ładne działki przylegające do siebie o powierzchni 1231m2 i 1143m2. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkalną jednorodzinną.Wokół działki znajdują się nowo wybudowane domy jednorodzinne.Media: prąd i ga...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 032 000 PLN

-
-
2400 m2
-
15612841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22457202 15612841 Do sprzedanie bardzo atrakcyjna działka położona bezpośrednio przy lesie w Wieliszewie.Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkalną jednorodzinną.Wokół działki znajdują się nowo wybudowane domy jednorodzinne.Media: pr...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

553 950 PLN

-
-
1231 m2
-
15612852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22457203 15612852 Do sprzedanie bardzo atrakcyjna działka położona bezpośrednio przy lesie w Wieliszewie.Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkalną jednorodzinną.Wokół działki znajdują się nowo wybudowane domy jednorodzinne.Media: pr...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

514 350 PLN

-
-
1143 m2
-
15451482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18861411 15451482 mpzp dla działek https:edziennik.mazowieckie.plWDU_W20212446akt.pdf działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną położona na terenie dla którego jest opracowany Plan Zagospodarowan...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

560 000 PLN (280 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15747776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25098918 15747776 Bez prowizji od kupującegoBez podatku PCCDomy odebrane Pompa ciepła w cenie Kilka domów w cenie 949.000 PLN.Regularna cena 985.000 PLN. Marzysz o własnym domu na łonie natury, a jednocześnie chcesz mieć 3 minuty do sklepu, przedszkola, szkoły i łatwy...

Wieliszew (Skrzeszew) (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

949 000 PLN (5 822 zł/m2)

4
1
163 m2
2024
15510538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20132580 15510538 Bez prowizji od kupującego!Bez podatku PCCPo odbiorachPompa ciepła w cenie Kilka domów w cenie 949.000 PLN.Regularna cena 985.000 PLN.---------------Marzysz o własnym domu na łonie natury, a jednocześnie chcesz mieć 3 minuty do sklepu, przedszkola, ...

Wieliszew (Skrzeszew) (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

949 000 PLN (5 822 zł/m2)

4
1
163 m2
2024
15867425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346567 15867425 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy Poddębia, niedaleko rzeki Narew. Nieruchomo...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

590 000 PLN (10 727 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15793972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26060160 15793972 Funkcjonalny bliźniak 132 m² z dużą działką 1400 m², garażem, garażem podwójnym i domkiem letnim – idealny dla rodziny lub inwestora! Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest możliwość wybudowania na działce ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 399 999 PLN (10 606 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15696372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24116268 15696372 Firma Derbin Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ogłoszeniem dotyczącym dwóch sąsiednich działek (1083 m² i 1035 m², cena podana w ogloszeniu dotyczy jednej dzialki), położonych w bardzo komfortowej lokalizacji — przy ulicy Leśnej w ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

310 000 PLN (286 zł/m2)

-
-
1083 m2
-
15687540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966514 15687540 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
15792423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26016641 15792423 Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu fantastyczną nieruchomość w zielonej i spokojnej części Wieliszewa z możliwością zakupu inwestycyjnego. Przedmiotem ogłoszenia jest piękny dom w zabudowie bliźniaczej o p...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 100 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
132 m2
2008