• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 748

15878234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka budowlana 27591391 15878234 Do kupienia działka budowlana 1500 m2, Białołęka Mańki Wojdy.Działka 36,83x 40,58 m, nieogrodzona, dojazd drogą szutrową. Prąd w drodze przylegającej do działki, woda w drodze za działką obok. Obowiązuje MPZP,  zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15891304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894438 15891304 Na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie 660 000 PLN. Zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Warszawy Wilanów, przy ulicy Lentza. Ta nieruchomość o powierzchni 36 m² oferuje komfort i wygodę życia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacj...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (18 333 zł/m2)

2
1
36 m2
1991
15806256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26334807 15806256 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Świetnie zlokalizowane mieszkanie z południowa ekspozycją - 5 minut spacerem do Metra Nowy Świat - Uniwersytet - 2 pokoje, 47,8 mkwPodstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe m...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (23 383 zł/m2)

2
1
47 m2
1936
15869876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27411263 15869876 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31,24 m² na warszawskim Mokotowie ul Bluszczańska 74. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze funkcjonalnego budynku na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną.Rozkład i standard- Pokój dzien...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

529 000 PLN (17 065 zł/m2)

1
1
31 m2
2001
15891293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom 94,14 m² | 4 Pokoje | Ogród 27894223 15891293 Nowoczesny Dom 4 Pokoje OgródWawer 0% PCC Bez ProwizjiZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją zlokalizowaną w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w zielonej i spokojnej dzielnicy Warszawy - Wawrze. Nasze osiedle domów w zabudow...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (10 096 zł/m2)

4
2
94 m2
2026
15845212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26856949 15845212 Luksusowy apartament po generalnym remoncie z ogródkiem w Miasteczku Wilanów Elegancki, świeżo wyremontowany apartament ok. 92 m² z prywatnym ogrodem ok. 9 m² , położony w prestiżowej inwestycj...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (20 879 zł/m2)

3
-
91 m2
2005
15810710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26415884 15810710 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w ekskluzywnej inwestycji Wilanów Królewskie Przedmieście, ul. Alei Rzeczypospolitej 2, Warszawa, Wilanów - luksus i prestiż w jednym miejscu . Mam przyjemność zaprezentować...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (17 416 zł/m2)

3
-
89 m2
2008
15698510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24151033 15698510 Dom z klimatem przy Wyścigach przestrzeń, zieleń i funkcjonalnośćNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni całkowitej 391 m² (użytkowa 316 m²) położony na zadbanej działce o powierzchni 524 m². Warszawa, ul. Wy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 790 000 PLN (9 693 zł/m2)

5
2
391 m2
1996
15776332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25702921 15776332 Na sprzedaż  dom o powierzchni użytkowej 71 m2 na  działce o powierzchni 926 m2 w atrakcyjnej lokalizacji Bemowo. Nieruchomość przeszła generalny remont, co czyni ją idealnym miejscem do zamieszkania. Dodatkowym atutem jest możliwość rozbudowy, co sp...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (15 275 zł/m2)

3
1
91 m2
1928
15890141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27873329 15890141 BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH (OFERTA 0%)!Istnieją mieszkania, o których powiedzieć możemy, iż są OK, ale i takie, w których od pierwszej chwili czuć to coś, co sprawia, że aż chce się do nich wracać. Dwupoziomowe, 4-pokojowe (91 m2) lokum położne w sam...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (17 379 zł/m2)

4
2
91.49 m2
1996
15891275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893717 15891275 Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz dostosować do własnych potrzeb? Oto oferta dla Ciebie! Znajdujące się w sercu Kępy Gocławskiej, to mieszkanie oferuje dostęp do wyśmienitej infrastruktury. W bezpośrednim sąsiedztw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (13 169 zł/m2)

3
2
71 m2
1986
15890550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokoje, garaż 27879194 15890550 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,55 m2, piętro 312 z windą, w budynku z 2009 r., Wola Młynów.Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuche...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (19 692 zł/m2)

3
-
65 m2
2009