• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 760

15876471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do wprowadzenia 3 pokoje, kameralne osiedle 27538976 15876471  Słoneczne i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,11 m2, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Warzelniczej, w budynku z 2020 r., natomiast zamieszkiwane jest od 2022 roku. Nieruchomość w pełni wyposażona, gotowa do wprowadzenia, idealna dla ro...

Warszawa (Białołęka), Warzelnicza

819 000 PLN (14 891 zł/m2)

3
1
55 m2
2020
15844413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne 2-pokoje w zrewitalizowanej kamienicy 26835743 15844413  Wyjątkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi - ul. Folwarczna 7 kamienica zrewitalizaowana w 2022r.To idealna propozycja dla osób ceniących klimat Starej Pragi, wysokie wnętrza i dopracowaną architekturę z historią. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ...

Warszawa (Praga-Północ), Folwarczna

770 000 PLN (19 744 zł/m2)

2
1
39 m2
1936
15886400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 3 pok . mieszkanie na Bródnie 27756739 15886400  Najlepsze mieszkanie 3 pokojowe w tym metrażu.Do sprzedaży 3 pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o pow. 47,9 m2 na 10 piętrze 10p przy ul. Wyszogrodzkiej na warszawskim Targówku.Składa się z dużego pokoju z loggią, 2 sypialni , kuchni z oknem ,...

Warszawa (Targówek), Wyszogrodzka

520 000 PLN (11 064 zł/m2)

3
1
47 m2
1973
15371538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 2 pok. mieszkanie na Bródnie 17039449 15371538  Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie  o pow. 37,7m2 na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym na Bródnie przy ul. Kondratowicza.NIERUCHOMOŚĆ:Lokal składa się z dużego pokoju o pow. 16m2 który jest połączony z kuchnią ( aneks), sypialni o pow. 9m2, łazienki or...

Warszawa (Targówek), Ludwika Kondratowicza

560 000 PLN (15 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1973
15881418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro 27630601 15881418 Działka budowlana, centrum Zacisza, MPZP, MetroZacisze, Targówek, Warszawa, mazowieckieAtrakcyjna uzbrojona działka budowlana objęta MPZP, blisko stacji metra Zacisze, w dzielnicy Warszawa- TargówekBez prowizji dla kupującego.Przedstawiam ofertę sprz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (2 767 zł/m2)

-
-
741 m2
-
15808612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 2 pokojowe na Bródnie 26400162 15808612  Świetna oferta na inwestycję pod wynajem.Oferuję do sprzedaży  dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 46,4m2 na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na warszawskim Targówku ( Bródno ) przy ul. Tokarza w  dobrym punkcie komunikacyjnym.Mieszkanie...

Warszawa (Targówek), Wacława Tokarza

510 000 PLN (11 087 zł/m2)

2
1
46 m2
1975
15861511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok Bródno METRO 27207480 15861511  Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (bez mebli) na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek.Całkowita powierzchnia 35 ㎡ do tego piwnica 1,5 ㎡.Blok jest bardzo dobrze utrzymany, nowe windy.UKŁAD POMIESZCZEŃ· powierzchnia: 35 m², w skład mieszkania wcho...

Warszawa, Rembielińska

499 000 PLN (14 257 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15847467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM BEMOWO DUZA DZIALKA 26915799 15847467 DOM#BEMOWO#Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu około 350m2 powierzchni użytkowej. Dom ten to idealne połączenie ciszy, zieleni oraz wygody wynikającej z doskonałej komunikacji. Kluczowe atuty nieruchomości: Lokalizacja: dom położony jes...

Warszawa (Bemowo), Wojciecha Korfantego

2 000 000 PLN (5 714 zł/m2)

10
2
350 m2
1991
15747745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25096320 15747745 Do sprzedania piękna działka w bliskiej okolicy lasu Kabackiego przy cichej, kameralnej uliczce.Działka ma kształt prostokąta o wym. 20,3m na 56,7m i krótszym bokiem przylega do ulicy.Na działce jest już woda miejska , a w ulicy jest gaz, prąd i kan...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 419 000 PLN

-
-
1150 m2
-
15890161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873408 15890161 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 40,5 m2 , położonego na parterze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, przy ul. Dzikich Ja...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (26 250 zł/m2)

2
-
40 m2
2018
15882106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem Gocławek | kameralny budynek 27657316 15882106 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe (Gocławek), ul. Jordanowska 18Metraż: 41,39 m² + balkon 4,50 m²Piętro: 23Rok budowy: 2025Standard wykończenia: Stan deweloperskiStan prawny: Odrębna własność z własnością gruntuCena: 734 673 złM...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 673 PLN (17 919 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15771467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota - dwa pokoje blisko Kliniki na Banacha 25584074 15771467 OCHOTA - świetna lokalizacja, blisko Uniwersytetu Medycznego i Szpitala na Banacha.LOKALIZACJALokal do odświeżenia lub własnej aranżacji, położony w kamienicy z połowy lat 50-tych na Ochocie, w pobliżu Grójeckiej, zaledwie 10 minut do Warszawskiego U...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (13 431 zł/m2)

2
1
51 m2
1955