• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 762

15848214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935056 15848214 Działka o powierzchni 2128 m², zlokalizowaną w urokliwej okolicy .Działka posiada aktualne warunki zabudowy z możliwością budowy budynku jednorodzinnego dwulokalowego .Lokalizacja na skraju lasu objętego programem Natura 2000, co zapewnia trwałość te...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN

-
-
2128 m2
-
15848155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934921 15848155 Mieszkanie na Warszawskim osiedlu Stegny północ, położone w ładnej, zielonej okolicy zabudowy czteropiętrowej.Mieszkanie o łącznej powierzchni 42,5m2 :- widna kuchnia- toaleta- łazienka- mały pokój- przedpokój- salon- balkon.Do mieszkania przynależą:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

618 000 PLN (14 541 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1974
15848178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26934916 15848178 Działka budowlana o powierzchni 1593 m², położoną w zielonej i spokojnej części Warszawy – dzielnicy Wawer, rejon Zbójna Góra.Media: prąd, woda, gaz – do łatwego podłączenia.Dojazd: droga utwardzona.Kształt działki: prostokątny, idealny pod zabudowę ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN

-
-
1593 m2
-
15878097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588312 15878097 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. JutrzenkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,23 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

874 000 PLN (16 117 zł/m2)

3
1
54.23 m2
2026
15878093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27588310 15878093 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geodezyjnej na osiedlu Lewandów LeśnyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 163,70m2 składa się...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (15 883 zł/m2)

5
3
163.7 m2
2010
15877728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577807 15877728 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 Panien BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,42m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym ok....

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (15 632 zł/m2)

2
1
45.42 m2
2026
15877729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577806 15877729 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Dziatwy (Osiedle Wille Miejskie Klasyków)BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,75m2 składa się z:-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (15 795 zł/m2)

2
1
48.75 m2
2016
15877712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577734 15877712 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Góralskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,13m2 składa się z:- pokoju gościnnego salonu- sypialni- oddzielnej kuchni- łazienki- halluPow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

744 000 PLN (16 128 zł/m2)

2
1
46.13 m2
1980
15877184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562553 15877184 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Dionizosa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,5 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (13 899 zł/m2)

3
1
39.5 m2
2026
15877150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562466 15877150 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5 m2 składa się z:- salon z wyjściem na balkon,- sypialn...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (13 307 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1976
15877149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562395 15877149 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Fasolowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej kuc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (14 308 zł/m2)

2
1
65 m2
2003
15877107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562246 15877107 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Jutrzenki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sy...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 039 650 PLN (15 752 zł/m2)

3
1
66 m2
2026