• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 223

15868588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27386762 15868588 Sprzedam lokal usługowy na Wilanowie, dobra lokalizacja✔ lokal na parterze✔ witryny od chodnika✔ nowe budownictwo✔ dobrze widoczny lokal usługowy w dobrym punkcie WilanowaZdjęcia poglądowe, nie przedstawiają sprzedawanego obiektu. Szczegółowe informa...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 188 890 PLN (19 899 zł/m2)

1
-
110 m2
-
15858004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27137700 15858004 Do sprzedaży w zielonym zakątku Wilanowa - ul. Ruczaj ok 800 m na południe od południowej obwodnicy - działka budowlana pod zabudowę domów jednorodzinnych, bliźniaczych, szeregowychDziałka o powierzchni 3000 m2 - rozmiary szer 36 m - dł 83 ( w tej ch...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15877198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562634 15877198 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,95m2 składa się z:-przestronny, jasny salon z otwar...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (18 057 zł/m2)

2
1
50.95 m2
2016
15877061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562111 15877061 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Adama Branickiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 88,64m2 składa się z:-salonu połączonego z ku...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 150 000 PLN (24 255 zł/m2)

4
1
88.64 m2
2018
15877070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562110 15877070 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 78m2 składa się z:-przestronny salon z an...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 370 000 PLN (17 564 zł/m2)

3
1
78 m2
2010
15877604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27574083 15877604 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: około 2000rNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,1m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddziel...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (16 627 zł/m2)

2
1
42.1 m2
2000
15877094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562226 15877094 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Klimczaka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80,4 m2 składa się z:-Salon – 20,5 m2-Kuchnia – 11,3 ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (21 766 zł/m2)

3
1
80.4 m2
2010
15873331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27515479 15873331 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Augustówka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2019 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 74m2 składa się z:- 3 przestronnych pokoi, - osobnej...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (14 730 zł/m2)

3
1
74 m2
2019
15877083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562213 15877083 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z:-Salon z rozkładaną kanapą...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 059 000 PLN (21 180 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15872659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499330 15872659 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 obecnie zostało podzielone na dwie kawalerki. K...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (19 767 zł/m2)

2
2
43 m2
2018
15872958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27507924 15872958 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. HlondaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,-sypialnia,-ł...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (19 978 zł/m2)

2
1
45 m2
2010
15872576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27498486 15872576 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. SytejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2018 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 131,02m2 składa się z:-salon połączony z kuchnią,-dwie ust...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (21 371 zł/m2)

5
2
131.02 m2
2018