• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wesoła

Znalezionych ofert: 80

15889416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849851 15889416 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Dworkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:-salonu z dużym aneksem kuchenn...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 093 500 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
81 m2
2002
15890434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877090 15890434 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wesołej przy ul. WarszawskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2006 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,4m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym, -syp...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (14 522 zł/m2)

2
1
54.4 m2
2006
15884478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27704443 15884478 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej w spokojnej, rekreacyjnej części Warszawy – Wesoła.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,7m2 skł...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (17 582 zł/m2)

3
1
63.7 m2
2018
15888438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814080 15888438 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wesołej przy ul. Jeździeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windąRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzieln...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 306 zł/m2)

2
1
49 m2
2006
15879185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27610732 15879185 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Wspólnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dw...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (14 286 zł/m2)

3
1
42 m2
2012
15877216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562884 15877216 4-pokojowe mieszkanie w Wesołej przy ul. Plac Wojska PolskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73m2. Układ:- 4 pokoje- Oddzielna, widna kuchnia - Garderoba- Osobna łazienka i toale...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (12 315 zł/m2)

4
1
73 m2
1990
15831088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26686018 15831088 Zarabiaj i mieszkaj w jednym miejscu 3 lokale usługowe Stara MiłosnaZapraszam do obejrzenia filmu nieruchomości. Nieruchomość zaprojektowana pod dochód – 3 lokale usługowe na parterze i przestronna część mieszkalna na piętrze. Idealna dla właścicie...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 849 000 PLN (7 223 zł/m2)

5
2
256 m2
1995
15865122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27289158 15865122 Przestronne 3 pokoje z 2 balkonami przy lesie – Stara Miłosna.Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub przestrzeni do pracy z widokiem na zieleń? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w zielonym sercu Starej...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 016 160 PLN (14 500 zł/m2)

3
1
70.08 m2
2007
15655926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23396409 15655926 Wyjątkowa posiadłość 1813 m² ze starodrzewiem. Dom + Biznes + Dodatkowe budynki. Warszawa-WesołaNa sprzedaż unikalna, wielofunkcyjna nieruchomość zlokalizowana w zielonej i prestiżowej części Warszawy-Wesołej. To idealna propozycja dla osób szukając...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (11 915 zł/m2)

5
2
235 m2
2012
15379126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne, bezczynszowe, w wygodnej lokalizacji 17231671 15379126 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 33 w budynku z 2018 roku, Warszawa-Wesoła.Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary lub rodziny, a także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym (14 m2);* sypialnia główna...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

515 000 PLN (7 923 zł/m2)

3
-
65 m2
2018
15379449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowa rezydencja blisko lasu z sauną, ogrodem 17231825 15379449 Na sprzedaż 4-kondygnacyjny dom wolnostojący 741 m2 z 1992r., posadowiony na działce 1254 m2, Wesoła, Zielona.Unikalna oferta, w domu 7 obszernych sypialni, każda z własną łazienką. Doskonała propozycja dla wielopokoleniowej rodziny. Znakomicie spraw...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 570 000 PLN (6 167 zł/m2)

8
-
741 m2
1992
14521624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 138349 14521624 Do sprzedania działka z przeznaczeniem usługowo-handlowym. Możliwe inwestycje: hotel, magazyn, pawilon usługowo handlowy70% do zabudowy.wszystkie media Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj naszego Agenta o po...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 000 PLN

-
-
4025 m2
-