• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 327

15538459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetnie doświetlony lokal z ogródkiem 20785018 15538459 Atrakcyjny, świetnie doświetlony lokal z ogródkiem na sprzedaż o powierzchni 186,06 m² znajdujący się w nowo powstałej inwestycji na Marysinie Wawerskim przy ul. Stepowej. Idealnie nadaje się na działalność oświatową, gastronomiczną lub medyczną.PARA...

Warszawa (Wawer), Goździków

2 688 381 PLN (14 454 zł/m2)

1
-
186 m2
2021
15882449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment z ogródkiem I bez PCC I Wawer 27664160 15882449 1 268 153 zł I SPRZEDAŻ 92,24 m2 + 49,22 m2 PODDASZE WAWER - ALEKSANDRÓWWYJĄTKOWY ATUT: PRYWATNY MINI PARK NA TERENIE OSIEDLA.BEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!BEZ PROWIZJI!Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w domu jednorodz...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 268 153 PLN (8 994 zł/m2)

4
2
141 m2
2025
15790928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do wprowadzenia | świetny dojazd S2 | bez czynszu 25981196 15790928 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować odnowiony dom o powierzchni 200 m² położony w Wawrze przy ul. Liliowej, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego do wprowadzenia domu bez d...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (9 995 zł/m2)

7
2
200 m2
2016
15806025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer | 4 pokoje | ogród | garaż | kanalizacja 26321003 15806025 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku.Kameralne, osiedle z 2018 r. w zielonej części Wawra z dostępem do kanalizacji.Mieszkanie świeżo po remon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (13 762 zł/m2)

4
1
101 m2
2018
15719189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer | 4 pokoje | do wprowadzenia | segment 24562284 15719189 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie w segmencie w Wawrze.  Blisko komunikacji, jednocześnie blisko natury.Mieszkanie ma 91 m2, położone na zadbanym i ogrodzonym osiedlu z 2015 roku. ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (13 333 zł/m2)

4
1
90 m2
2015
15599697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22176281 15599697 Dom jest położony przy ul. Przewodowej, mniej więcej w połowie między Wałem Miedzeszyńskim a torami. Znajduje się na styku Falenicy i Miedzeszyna. Dom posiada drewniano murowane ogrodzenie, zbudowane t...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 000 PLN (10 755 zł/m2)

5
2
265 m2
2001
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15325812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15853160 15325812 Działka budowlana o powierzchni 1386 m².Działka położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego – w jego otulinie. AleksandrówDziałka ma kształt zbliżony do kwadratu i składa się z części – teren mieszkalny: 820m2, oraz cz...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN

-
-
1386 m2
-
15882418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer - Aleksandrów I 94m2 I segment z ogródkiem 27663545 15882418 919 000 zł  I SPRZEDAŻ 94,14 m2   WAWER - ALEKSANDRÓWDWA OSTATNIE DOMY!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA KUPUJĄCEGO ZA OBSŁUGĘ INWESTYCJI PRZ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (9 777 zł/m2)

4
2
94 m2
2025
15889395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27849885 15889395 a sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4 391 m², położona w Warszawie, pomiędzy Wałem Miedzeszyńskim a ul. Stanisława Jachowicza. Nieruchomość znajduje się w trakcie podziału na mniejsze działki budowlane o powierzchni ok. 896 m&amp...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN

-
-
4391 m2
-
15889394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27849883 15889394 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 896 m², położona w Warszawie, w rejonie pomiędzy Wałem Miedzeszyńskim a ul. Stanisława Jachowicza. Działka posiada wydane warunki zabudowy, co pozwala na sprawne rozpoczęcie procesu in...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 267 PLN

-
-
896 m2
-
15878257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | bezczynszowe | ogródek 79 m² | garaż 27591445 15878257 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4Metraż: 67,9 m²Piętro: 22Liczba pokoi: 4Rok budowy: 2017Stan prawny: odrębna własnośćCena: 999 000 zł (do rozsądnej negocjacji)Dodatkowo płatne: 69 000 zł (garaż, ogródek oraz pomieszczeni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

4
1
67 m2
2017