• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 253

15868109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje po generalnym remoncie na Bródnie przy M2 27364785 15868109 Sprzedaż 799 000 zł 46,4 m2 mieszkanie 3 pokoje Krasiczyńska 2 WarszawaPrzedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku.Mieszkanie znajduje się przy ul. Krasiczyńskiej 2 w Warszawie,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (17 370 zł/m2)

3
1
46 m2
1975
15775251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | 4min. do M2 | Pow. całkowita 41,22mkw 25665099 15775251 Atuty nieruchomości w skrócie ! 41,22 mkw pow. całkowitej 22,40 mkw pow. użytkowej świetna komunikacja ustawny projekt wnętrza schowek dużo zieleni 4 minuty do Metra Zacisze MieszkaniePrzedstawiam funkcjonalną kawalerkę o powierzchni całkowitej...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

319 000 PLN (14 500 zł/m2)

1
1
22 m2
1991
15770620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
47,5m2 | rozkładowe | dwustronne | 3p | Metro 600m 25558328 15770620 Przedstawiam funkcjonalne, rozkładowe, trójpokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw, położone na 4. z 4 pięter w budynku bez windy. Lokal jest dwustronny, a okna wychodzą na wschód i zachód, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne i dobrze doświe...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 000 PLN (11 277 zł/m2)

3
1
47 m2
1972
15877561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Targówek | 2 pokoje | po remoncie | metro 27573029 15877561 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej.Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku po modernizacji.Na powierzchnię 46m2 składa się:- salon...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 870 zł/m2)

2
1
46 m2
1974
15887709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3/4 pokoje | po remoncie | park | metro 27791690 15887709 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Turmonckiej.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Na powierzchnię 66,50m2 składa się :- salon + jadalnia z wyj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

979 000 PLN (14 833 zł/m2)

4
1
66 m2
1970
15883861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27680444 15883861 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Segment o powierzchni 146 m2 w stanie deweloperskim z garażem wykonany w wysokiej jakości materiałów na nowoczesnym osiedlu na Targówku w Warszawie.To doskonała propozycja dla Rodziny cenią...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (14 334 zł/m2)

4
-
146.5 m2
2024
15848495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26938760 15848495 Mieszkanie czteropokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku położonym wśród zieleni w środku osiedla. Składa się z salonu o powierzchni 18m z wyjściem na duży balkon o pow. 3m, sypialni o powierzchni 13m, oba pokoje maj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (12 829 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15889418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokoje do własnej aranżacji, ogródek 27850127 15889418 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 39,9m2, parter3 z windą, w budynku z 2025r. Targówek Zacisze.W stanie deweloperskim, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym i...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 440 PLN (16 037 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15889368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849657 15889368 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ogińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,8m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 000 PLN (11 495 zł/m2)

2
1
40.8 m2
1975
15888767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka usługowo-mieszkaniowa | 1909 m2 27823603 15888767 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Białołęka, ul. Artyleryjska 39Powierzchnia działki: 1 909 m²Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystąPrzeznaczenie w MPZP: 1UMN - teren usług z towarzyszącą zabudową mieszkaniową jednorodzinnąForma zabudo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 790 000 PLN

-
-
1909 m2
-
15889212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845997 15889212 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyspowa 1 BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25,79 m2 Czynsz administracyjny wynosi 496 zł.Miesz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

400 000 PLN (15 510 zł/m2)

1
1
25.79 m2
2009
15889191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845750 15889191 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 82,2m2 składa się z:-kuchni,-czterech pokoi,-łaz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 030 000 PLN (12 530 zł/m2)

4
1
82.2 m2
1980