• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 265

15824270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579066 15824270 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

715 662 PLN (17 345 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15878266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe 62 m² | ciche |duża loggia | parking 27592417 15878266 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe ze wschodnią ekspozycją, dużą loggią i miejscem postojowym. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.BUDYNEK OSIEDLE...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

775 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
62 m2
2002
15884300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe | Balaton | garażparking |2łazienki 27698697 15884300 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe z dwoma łazienkami położone w sąsiedztwie Parku nad Balatonem. To funkcjonalna i komfortowa przestrzeń dla osób ceniących wygodę życia oraz ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 883 zł/m2)

3
2
77 m2
1999
15887939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 3 pokoje | 60 m2 | słoneczne | ciche 27797613 15887939 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. BudynekMieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 8-piętrowego budynku z windą z 1986 roku. Budynek ocieplony, wymienione kaloryfery...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (14 068 zł/m2)

3
1
59 m2
1986
15882028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie | balkon 5m2 | garaż | metro m3 27655447 15882028 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów położone na osiedlu Metro Art. Dodatkowym atutem jest bliskość planowane...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (22 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15864567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje SOHO | garaż + komórka | balkon 10m2 27269251 15864567 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane na zielonym osiedlu SOHO na Pradze Południe w Warszawie. Nieruchomość o komfortowym układzie, z komórką lokatorską oraz miejs...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (18 229 zł/m2)

4
2
96 m2
2018
15887418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783294 15887418 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Letnia BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,2m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (15 995 zł/m2)

2
1
42.2 m2
2001
15887393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782749 15887393 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Stalowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-Jasnego salonu,-Funkcjonalnej ku...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

865 000 PLN (21 098 zł/m2)

2
1
41 m2
2002
15889415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849850 15889415 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Witkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych, kamienica składa się z pięciu mieszkań, położona w kolonii ŚliwiceN...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1930
15887288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780234 15887288 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Środkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1934NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (13 181 zł/m2)

3
1
72 m2
1934
15888439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814075 15888439 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (14 739 zł/m2)

2
1
46 m2
1958
15887201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27778994 15887201 3-pokojowe mieszkanie Praga-Północ ul. CzynszowaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą.Rok budowy: 2002.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67 m2 składa się z:2 pokoiPokoju z aneksem kuchennymŁazienki z WCPr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (13 433 zł/m2)

3
-
67 m2
2002