• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 478

15885311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal Inwestycyjny Wykończony pod Klucz | Zarządzany i Zarabiający 27722734 15885311 Nowy lokal inwestycyjny na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem.PARAMETRY:- Powierzchnia: 21,16 m²- Układ: kawalerka (1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka)- Piętro: 2- Stan: gotowy, wykończony pod kl...

Warszawa (Praga-Południe), Grochowska

463 254 PLN (21 893 zł/m2)

1
1
21.16 m2
2026
15890675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882917 15890675 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Wandy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej ku...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (17 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1960
15888842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27830413 15888842 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni blisko 51 m², położone na parterze budynku przy ul. Cyrklowej na warszawskiej Pradze-Południe.To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania z trz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (15 521 zł/m2)

3
1
50.9 m2
1970
15890670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882883 15890670 3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe – ul. SzaserówBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2010 roku.NIERUCHOMOŚĆLokal o powierzchni 63,35 m² składa się z:przestronnego salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (15 609 zł/m2)

3
1
64 m2
2010
15847922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26924833 15847922 Atrakcyjnie położone na osiedlu Gocław trzypokojowe mieszkanie w niskim budynku.Bardzo dobra lokalizacja, blisko do komunikacji miejskiej i infrastruktury osiedla. W najbliższej okolicy żłobki, przedszkola, przychodnia, apteka i sklepy.Zadbany, ociep...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

848 000 PLN (13 046 zł/m2)

3
1
65 m2
1989
15890620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882667 15890620 3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe – ul. SzaserówBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2010 roku.NIERUCHOMOŚĆLokal o powierzchni 63,35 m² składa się z:przestronnego salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (15 609 zł/m2)

3
1
64 m2
2010
15872459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27494265 15872459 Przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dwernickiego, w atrakcyjnej części Warszawa, w niedalekiej odległości od Rondo Wiatraczna. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku z cegły, który zost...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (15 455 zł/m2)

1
1
38.5 m2
1960
15859845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27176741 15859845 Jasna kawalerka po generalnym remoncie – Saska Kępa.Na sprzedaż funkcjonalna, świeżo wyremontowana kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji – na Saskiej Kępie.Mieszkanie składa się z dużego, ustawnego pokoju o kszta...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

569 000 PLN (20 321 zł/m2)

1
1
28 m2
1972
15861045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27195741 15861045 Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,08m na ul. Brazylijskiej.Znajduje się na parterze.Mieszkanie do remontu.Układ:- Dwa pokoje z odrębną kuchnią- łazienka- przedpokój.W niedalekiej odległości szkoła, bardzo dobry punkt komunikacyjny.Zamieszczona o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (15 737 zł/m2)

2
1
39.08 m2
1970
15854194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27071772 15854194 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m, 1 piętro w 3-piętrowym bloku.Klatka schodowa bezpośrednio po remoncie, blok w bardzo dobrym stanie.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki- przedpokoju.Ekspozycja okien po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (17 188 zł/m2)

2
1
32 m2
1954
15890598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882437 15890598 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 333 zł/m2)

3
1
45 m2
2009
15867608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27350131 15867608 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W NASZYM BIURZENa sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, przestronne 3‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Wspólna Droga.OPIS NIERUCHOMOŚCIMieszkanie położone jest na 5. piętrze w 11‑piętro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

914 000 PLN (13 258 zł/m2)

3
1
68.94 m2
1980