• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 209

15771467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota - dwa pokoje blisko Kliniki na Banacha 25584074 15771467 OCHOTA - świetna lokalizacja, blisko Uniwersytetu Medycznego i Szpitala na Banacha.LOKALIZACJALokal do odświeżenia lub własnej aranżacji, położony w kamienicy z połowy lat 50-tych na Ochocie, w pobliżu Grójeckiej, zaledwie 10 minut do Warszawskiego U...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (13 431 zł/m2)

2
1
51 m2
1955
15870413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Stara Ochota Kamienica Plac Narutowicza 27427949 15870413 519 000 zł Sprzedaż 23,78 m2 1 pokój Warszawa Mianowskiego Stara OchotaPrzedmiotem sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Mianowskiego w Warszawie.Mieszkanie składa się z pokoju, wnęki kuc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 000 PLN (22 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1928
15872550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27498318 15872550 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. PandyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 130m2 składa się z:-przestronny salon z otwartą kuchnią,-4 do...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (18 846 zł/m2)

5
2
130 m2
2000
15872855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502905 15872855 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76,2m2. Układ:- jasny pokój dzienny z aneksem kuchennym,- dwie przestronne sypialnie,- stylową łazienkę,- korytarz,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 524 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
76.2 m2
2009
15872854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502904 15872854 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆLokal zgodnie z księgą wieczystą ma charakter mieszkalny, jednak aktualnie został zaadaptowany na cele biurowe, dzięki czemu idealnie sprawd...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 492 000 PLN (19 006 zł/m2)

3
1
78.5 m2
2009
15865468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota | apartament 4 pokoje | wysoki standard 27300286 15865468 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament blisko parku, w dzielnicy Ochota. Przestronny apartament  o powierzchni prawie 100 m2, z funkcjonalnym układem pomieszczeń i dużymi oknami, bez widoku na główną ulicę...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (20 500 zł/m2)

4
1
100 m2
2009
15889367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27848906 15889367 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 rokuBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-salonu z aneksem k...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
34 m2
1957
15889704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27859034 15889704 Na sprzedaż urocza i bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,25 mkw, położona w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy - na Starej Ochocie, przy ul. Raszyńskiej 3244, tuż obok Filtrów Warszawskich.To mieszkanie idealne dla osób, które ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

598 000 PLN (24 660 zł/m2)

1
1
24.25 m2
1938
15881302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27628255 15881302 Lokal Użytkowy 56,3 m² Parter Przystosowany pod Salon Kosmetyczny, Ochota Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny i gotowy do prowadzenia działalności gospodarczej lokal użytkowy na ul. Opaczewskiej 43, o powierzchni uży...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (17 321 zł/m2)

11
-
56 m2
1999
15888474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814355 15888474 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Geodetów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa się z:-salonu,-oddzielnej, widnej kuchni,-s...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (18 904 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1975
15887284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780239 15887284 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

587 000 PLN (20 964 zł/m2)

2
1
28 m2
1975
15887283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780232 15887283 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,95m2 składa się z:- salon - 17,5 m²- dwie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

771 000 PLN (16 422 zł/m2)

3
1
46.95 m2
1969