• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 220

15822524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650607 15822524 Duży dom w dobrej lokalizacji.Parter: duży hall z wejściami do kuchni(10,5m 2 ) , wc dla gości ,salonu(63m 2 ) ,pokoju(16m 2 ) połączonego z sypialnią(17,5m 2 ) i łazienką(12,3m 2 ).Z salonu i sypialni wyjście do ogrodu na taras. Między kuchnią a sal...

Warszawa (Bielany), Pasymska

3 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

8
1
450 m2
1993
15893597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915084 15893597 4-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Klaudyny BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86,9m2.Na poziome wejścia jest - salon ok. 25m2, - osobna, widna kuchnia ok. 7m2, - kibelek z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (13 234 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15893583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914885 15893583 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. MarymonckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- salonu- sypialni- oddzielnej kuchn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15879052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi | taras | garaż | Las Bielański 27607375 15879052 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy dom na warszawskich Bielanach przy ul. Łomiańskiej z zabudową jednorodzinną.Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji, posiada taras oraz ogród i oferuje bardzo funkcjonaln...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 499 000 PLN (14 109 zł/m2)

5
3
248 m2
2003
15776695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Bielany | 2 pok. | Gotowe do wprowadzenia | 25716265 15776695 Biuro Nieruchomosci Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach z widokiem na panoramę Warszawy.Na niemal 39 m2 składają się:- duży pokój z aneksem kuchennym- sypialnia- łazienka z toaletą i prysznicem- k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
38 m2
2020
15856370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Bielany/Chomiczówka| 2 pok. | Zieleń | Cisza | 27088757 15856370 Biuro Nieruchomosci Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Chomiczówce.Na 50 m2 składają się:- duży pokój z wyjściem na balkon 6m2 - widna kuchnia otwarta na pokój- sypialnia - korytarz- łazienka z prysznicemMie...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (18 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15856180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Bielany | 3 pok. | Komunikacja | 27085855 15856180 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach.Na 51 m2 składają się:- pokój połączony z widna kuchnią- dwa mniejsze pokoje- korytarz- łazienka z prysznicem.Dwustronne lokum z ekspozycją wschód - zachód, z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (15 588 zł/m2)

3
1
51 m2
1972
15802919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielany | 4 pokoje | widok | park Kępa Potocka 26283231 15802919 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Gwiaździstej.Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku.Na powierzchnię 88m2...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (14 545 zł/m2)

4
1
88 m2
1980
15893535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913690 15893535 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Loteryjki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,31m2 składa się z:-Pokój dzienny z aneksem kuchenn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (11 958 zł/m2)

3
1
64.31 m2
2025
15891341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894912 15891341 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,75m2 składa się z:-salon z wyjściem...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (15 569 zł/m2)

2
1
41.75 m2
1970
15889802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27862086 15889802 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Sokratesa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z:-przestronny salon, -dwie sypialnie,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 910 000 PLN (22 471 zł/m2)

4
1
85 m2
2014
15889930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864571 15889930 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Leopolda StaffaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
40 m2
1955