• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 409

15407755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio ciche 3 pokojowe mieszkanie w odbudowanej po wojnie kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Warszawie, ulica Kozia. 17861231 15407755 Mieszkanie gotowe do zakupu bezpośrednio od właściciela. 3 pokoje z kuchnią, łazienka z WC, przedpokój, rozkładowe. Wystawa okien na południe i na północ( kuchnia). Powierzchnia 62,4 m2. Ciche, wysokie na 320 cm, na parterze. Bez zadłużeń i roszczeń,...

Warszawa (Śródmieście), Stare Miasto Warszawy ul. Kozia

1 375 000 PLN (22 035 zł/m2)

3
1
62.4 m2
1897
15829210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne | nowe instalacje | osobna kuchnia 26640478 15829210 Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 47,73 mkw położone przy Alei Jana Pawła II na granicy Śródmieścia i Woli. Lokal znajduje się na szóstym piętrze (z dziesięciu) budynku mieszkalnego wzniesionego w 1970 roku.Najważnie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

809 000 PLN (17 213 zł/m2)

2
1
47 m2
1970
15701204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24211510 15701204 Mieszkanie typu studio (z oddzielną kuchnią z oknem) w centrum Warszawy na 14 piętrze! Uwaga zdnęcia są częściowo nieaktualne. Aktualne są te bez umeblowania. LOKALIZACJA: NAJLEPSZA ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (23 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1969
15871362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27467675 15871362 WYJĄTKOWE 2 POKOJE PRZY UL. JASNEJ – SERCE WARSZAWY Z PARKINGIEMSłoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią przy ul. Jasnej. Idealne dla osób ceniących prestiż Śródmieścia i miejskie udogodnienia. ROZKŁAD: Salon z balkonem -...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (24 419 zł/m2)

2
1
43 m2
1963
15859096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowy Nowy Świat 2 pok 42m2 kamienica 27164393 15859096 Prestiżowy adres w sercu Warszawy: Nowy Świat 41A. Potencjał inwestycyjny i biznesowyOferujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 42,08 m², położoną przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych ulic w Polsce. Lokalizacja ta łączy historyczn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

988 000 PLN (23 479 zł/m2)

2
1
42.08 m2
1956
15714370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24459684 15714370 Eleganckie mieszkanie na sprzedaż – ul. Śniadeckich 18, WarszawaNa sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 55 m² położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy – przy ul. Jana i Jędrzeja Śn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 410 000 PLN (25 636 zł/m2)

2
1
55 m2
1927
15873201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27513577 15873201 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 4 pokojowy Apartament o powierzchni 72 metrów z wygodną loggią położony w idelanej lokalizacji tuż przy Parku na Powiślu w Warsz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 340 000 PLN (32 500 zł/m2)

4
-
72 m2
-
15870931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447546 15870931 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.2 m2 z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą w zadbanej kamienicy z windą w doskonałej lokalizacji na ulicy Sempołowskiej 3 przy Pl.Zbawiciela.To doskonała propozy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 125 000 PLN (23 186 zł/m2)

2
-
48.52 m2
1953
15839177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26744216 15839177 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy komfortowy apartament o powierzchni 49 metrów położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul.Fabrycznej na Powiślu.To idealna propozycja dla Singla lub Pary ceniącej jakość, komfort, funkcjon...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (26 939 zł/m2)

2
-
49 m2
2010
15870933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27447548 15870933 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem estetyki, dający poczucie przestrzeni poprzez 3.5 wysokości 3 pokojowy Apartament o powierzchni 116 m2 , położony w doskonałej lokaliza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (25 862 zł/m2)

3
-
116 m2
2000
15889375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849866 15889375 Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, idealną dla inwestorów poszukujących nieruchomości z wysokim potencjałem zwrotu, zarówno pod wynajem długoterminowy, jak i krótkoterminowy. To także doskonała propozycja dla singli, studentów czy mł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (30 455 zł/m2)

1
1
22 m2
1910
15889421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27850134 15889421 Oferta dostępna tylko w naszym biurze !!! OFERTA GODNA POLECENIA. Pożądana lokalizacja. Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15 piętrowym bloku w samym sercu miasta. Ciche...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (14 895 zł/m2)

4
-
57 m2
1970