• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Sulejówek

Znalezionych ofert: 46

15794001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26061403 15794001 Na sprzedaż dom w Sulejówku przy ulicy Rataja, położony na zadbanej, kształtnej działce o powierzchni 1490 m² i wymiarach 37 na 40 metrów. Teren jest równy, daje poczucie przestrzeni i pozwala na swobodne planowanie ogrodu, strefy rekreacyjnej lub do...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 990 000 PLN (5 103 zł/m2)

7
1
390 m2
1993
15359090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16761498 15359090 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Ładna kształtna działka w Sulejówku w okolicy Traktu Brzeskiego, między ulicami Rataja i Gwarną. Działka jest oddalona od Traktu Brzeskiego o ok. 300 metrów.Działka ma powierzchnię 820m2 i wymiary: 26m - ...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

370 000 PLN

-
-
820 m2
-
15350075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16527461 15350075 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Mała, kształtna działka na Ratajewie w Sulejówku.Działka ma powierzchnię 600m2 i kształt prostokąta, krótszym bokiem przylegającego do drogi. Wymiary działki: 22m - szerokość, 27m - długość. Dojazd 6-metr...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

420 000 PLN

-
-
600 m2
-
15887772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27792708 15887772 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej, zielonej części Sulejówka, przy ulicy Czynu Społecznego (blisko granicy z Grabiną).Działka ma powierzchnię 900m2 i kształt ładnego prostokąta o wymiarach 21m od f...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

450 000 PLN

-
-
900 m2
-
15869260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27404699 15869260 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizjiDziałka budowlana położona przy ulicy Krzywej na Ratajewie w Sulejówku.Działka ma powierzchnię 840m2, kształt ładnego prostokąta o wymiarach: szerokość frontowa - 22m i długość - 36m. Działka zabudowana ni...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

790 000 PLN

-
-
840 m2
-
15835873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26705623 15835873 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Ładna kształtna działka w Sulejówku w okolicy Traktu Brzeskiego, między ulicami Rataja i Gwarną. Działka jest oddalona od Traktu Brzeskiego o ok. 500 metrów.Działka ma powierzchnię 780m2 i kształt zbliżon...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

350 000 PLN

-
-
780 m2
-
15359082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16761499 15359082 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Ładna kształtna działka w Sulejówku w okolicy Traktu Brzeskiego, między ulicami Rataja i Gwarną. Działka jest oddalona od Traktu Brzeskiego o ok. 200 metrów.Działka ma powierzchnię 600m2 i kształt zbliżon...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

270 000 PLN

-
-
600 m2
-
15862943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27235141 15862943 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizjiŚliczna działka budowlana w Sulejówku przy ulicy Muzycznej (okolica ulic Sobieskiego i Mariańskiej).Działka ma powierzchnię 1400m2 i kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach: 26m szerokość i 49m długość....

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

630 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15836744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26719458 15836744 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Ładna kształtna działka w Sulejówku w okolicy Traktu Brzeskiego, między ulicami Rataja i Gwarną. Działka jest oddalona od Traktu Brzeskiego o ok. 500 metrów.Działka ma powierzchnię 870m2 i kształt zbliżon...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

391 500 PLN

-
-
870 m2
-
15887771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27792707 15887771 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej, zielonej części Sulejówka, przy ulicy Czynu Społecznego (blisko granicy z Grabiną).Działka ma powierzchnię 987m2 i kształt zbliżony do kwadratu o wymiarach 31m32m...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

595 000 PLN

-
-
987 m2
-
15867358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27344454 15867358 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizjiNieruchomość położona przy ulicy Krzywej na Ratajewie w Sulejówku.Działka o powierzchni 840m2, prostokątna (22m36m), zabudowana niewielkim budynkiem mieszkalnym (ok.70m2) oraz zabudowaniami gospodarczymi. ...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

790 000 PLN (11 286 zł/m2)

2
1
70 m2
-
15876383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak z dużym ogrodem 27536311 15876383 Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie jednopiętrowy dom o powierzchni 112,59 m2 plus poddasze 54m2. Ta inwestycja składa się z 2 przestronnych, oddzielonych od siebie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, które...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 052 717 PLN (9 399 zł/m2)

4
2
112 m2
2026