• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Stefanówka

Znalezionych ofert: 4

15891344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 56,31 m² | 3 Pokoje | Balkon | Las 27894917 15891344 Pracuj w Warszawie, zamieszkaj w StefanówceDojazd samochodem do ścisłego centrum Warszawy zajmuje zaledwie około 30 minut! Dojazd jest szybki i łatwy, dzięki otwarciu mostu południowego oraz tunelu pod Ursynowem, z wylotem poprzez Wilanów i dalej Waw...

Stefanówka (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

606 177 PLN (10 825 zł/m2)

3
1
56 m2
2026
15891294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny Apartament 43,34 m² | 2 Pokoje | Balkon 27894224 15891294 Pracuj w Warszawie, zamieszkaj w StefanówceDojazd samochodem do ścisłego centrum Warszawy zajmuje zaledwie około 30 minut! Dojazd jest szybki i łatwy, dzięki otwarciu mostu południowego oraz tunelu pod Ursynowem, z wylotem poprzez Wilanów i dalej Waw...

Stefanówka (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

479 773 PLN (11 158 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15821673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinne z piecem i garażem | Blisko szkoła i las 26638468 15821673 Wyjątkowy apartament 100 m² z autonomicznym ogrzewaniem i widokiem na lasNa sprzedaż elegancki i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 100 m², położony w miejscowości Stefanówka (gmina Wiązowna), na kameralnym osiedlu nowoczesnych domków, w bezp...

Stefanówka (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

799 900 PLN (7 999 zł/m2)

4
1
100 m2
-
15203177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania 5000 m2 działki budowlanej w m. Stefanówka , gm. Tarczyn 12504199 15203177 Do sprzedania 5000 m2 działki budowlanej w m. Stefanówka , gm. Tarczyn, media : prąd i wodociąg, możliwość budowy domów jednorodzinnych wolnostojących , bliżniaczych i małych domów mieszkalnych. Powierzchnia biologicznie czynna do 70% , do 2,5 kondyg...

Stefanówka, ul. Piaskowa

850 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
5000 m2
-