• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Siedlce

Znalezionych ofert: 86

15815657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625301 15815657 Jeśli szukasz miejsca, w którym zbudujesz dom dla swojej rodziny i zyskasz przestrzeń, prywatność oraz komfort życia – ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż atrakcyjne  działki budowlane położone zaledwie 7 km od Siedlec...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

240 750 PLN (250 zł/m2)

-
-
963 m2
-
15735483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24855659 15735483 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2 piętrze w bloku z 1984 roku przy ul. Błonie. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość centrum miasta oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

389 000 PLN (8 104 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15791157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25984949 15791157 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,38m2.Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy, pobudowanej z cegły w samym centrum miasta Siedlce przy ul. 10 Lutego. Budynek w 2020 roku został odrestaurowany i dzisiaj wyróżnia...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1925
15827052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633299 15827052 Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Żeglarskiej w sąsiedztwie siedleckiego Zalewu! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze bloku mieszkalnego, pobudowanego w połowie lat dziewięćdziesiątych. Budynek jest...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

450 000 PLN (7 627 zł/m2)

3
1
59 m2
1996
15687488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23965476 15687488 Na sprzedaż duże, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 74m2.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 3-piętrowego bloku z pustaka przy ul. Poznańskiej w Siedlcach.Mieszkanie charakteryzuje się idealnym rozkładem. Znajduje się w ni...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

536 000 PLN (7 243 zł/m2)

3
1
74 m2
1995
15871685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27474027 15871685 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, znajdujące się na 3 piętrze, zlokalizowane w jednej z najlepszych części Siedlec.To idealna propozycja dla osób, które szukają standardu premium i chcą wprowadzić się do gotowego wnętrz...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

509 000 PLN (9 980 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15849445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26966866 15849445 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,63m2, położone w Siedlcach przy ul. 11 Listopada, na drugim piętrze w bloku po termomodernizacji.Nieruchomość składa się z dwóch ustawnych pokoi: salonu z dwustronną ekspozycją okien oraz niedużej s...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

330 000 PLN (9 167 zł/m2)

2
1
36 m2
1975
15884024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27692052 15884024 Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie o powierzchni 46,4m2, składa się z 3 niezależnych pokoi (salon + 2 sypialnie), oddzielnej widnej kuchn...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

470 000 PLN (10 217 zł/m2)

3
1
46 m2
1972
15867841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27352763 15867841 Na sprzedaż nowoczesny środkowy segment gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim standardzie premium!Szukasz domu, który łączy nowoczesny design, ciszę i zieleń, a jednocześnie jest w mieście?W takim razie ta nieruchomość została stworzony wła...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 696 000 PLN (11 085 zł/m2)

5
2
153 m2
2025
15808284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26384177 15808284 Na sprzedaż duży dom w zabudowie bliźniaczej położony w Siedlcach przy ul. Jaśminowej. Przestronny dom, zbudowany w 2000 roku, jest gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.Nieruchomość znajduje na działce o...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 099 000 PLN (4 132 zł/m2)

7
4
266 m2
2000
15867866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27355102 15867866 Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,07 m², położone w samym centrum Siedlec przy ul. Wiatraczna, na drugim piętrze w zadbanym budynku.Lokalizacja to jeden z największych atutów ścisłe centrum miasta, a jednocześnie zielon...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

559 000 PLN (11 646 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15867767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27351644 15867767 Ekskluzywny dom w zielonej części Siedlec - idealna propozycja dla osób, które szukają ciszy i natury, ale nie chcą rezygnować z komfortu miasta!Przestronny, nowoczesny segment środkowy o pow. użytkowej 118,62m2.Znajduje się na działce o wielkości 28...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 419 000 PLN (12 025 zł/m2)

5
2
118 m2
2025