• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Serock

Znalezionych ofert: 88

15857932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27136814 15857932 Kameralne Nowoczesne Osiedle Domów Parterowych Wolnostojących z Garażami dwu-stanowiskowymi dom GOTOWY - po odbiorach ZAKUP BEZ PROWIZJI AGENCJIDom który prezentuję ma 141mkw powierzchni posiada 4 pokoje duży dwustanowiskowy garaż. Charakteryzuje s...

Serock (Borowa góra) (Mazowieckie, gm. Serock)

1 040 000 PLN (7 376 zł/m2)

4
2
141 m2
2026
15857935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27136813 15857935 Kameralne Nowoczesne Osiedle Domów Parterowych Wolnostojących z Garażami dwu-stanowiskowymi dom GOTOWY - po odbiorach ZAKUP BEZ PROWIZJI AGENCJIDom który prezentuję ma 141mkw powierzchni posiada 4 pokoje duży dwustanowiskowy garaż. Charakteryzuje s...

Serock (Borowa góra) (Mazowieckie, gm. Serock)

1 040 000 PLN (7 376 zł/m2)

5
2
141 m2
2026
15672819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23696120 15672819 Atrakcyjna nieruchomość komercyjna w okolicy Serocka – idealna na kontynuację działalności lub własny biznes!Do sprzedaży funkcjonujący sklep spożywczy zlokalizowany na działce o powierzchni 796 m². Zabudowę stanowi:sklep o powierzchni 317 m² (w tym ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

999 000 PLN (3 151 zł/m2)

1
-
317 m2
1990
15647855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23243261 15647855 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 103,5 mkw. w kameralnym budynku, w malowniczej miejscowości Serock. Budynek, w którym znajduje sie apartament, został wybudowany w 2000 roku, natomiast w ubiegłym roku zyskał n...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

1 990 000 PLN (19 227 zł/m2)

3
-
103.5 m2
2000
15859517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27168520 15859517 Dębe to miejscowość położona w powiecie legionowskim, gminie Serock, przez którą przebiega droga wojewódzka nr 632 Legionowo - Nasielsk, na północ zaś droga krajowa 62.Malownicze tereny z dostępem do Narwi, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Idealn...

Serock (Dębe) (Mazowieckie, gm. Serock)

270 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
1350 m2
-
15859463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27168083 15859463 Dębe to miejscowość położona w powiecie legionowskim, gminie Serock, przez którą przebiega droga wojewódzka nr 632 Legionowo - Nasielsk, na północ zaś droga krajowa 62.Malownicze tereny z dostępem do Narwi, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Idealn...

Serock (Dębe) (Mazowieckie, gm. Serock)

430 000 PLN (201 zł/m2)

-
-
2140 m2
-
15889734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27860470 15889734 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPrzedstawiam do sprzedaży wyjątkowy apartament urządzony w stylu boho. Budynek, w którym zlokalizowany jest lokal, usytuowany jest nad brzegiem Narwi z prywatną plażą i w otoczeniu pięknego sosnowego lasu. Budyne...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

750 000 PLN (10 135 zł/m2)

3
-
74 m2
1980
15856585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27094187 15856585 Świetnie położony dom, w centrum miasta a jednocześnie na końcu cichej uliczki tuż nad wodami zbiegu rzek Narwi i Bugu. Przedstawiam Państwu dom do remontu położony w nie powtarzalnej części Serocka, w pierwszej linii brzegowej z widokiem wartym &#0...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

1 700 000 PLN (14 167 zł/m2)

3
1
120 m2
1965
15867868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27355103 15867868 ?? Rezydencja nad strumykiem, prawie 2 ha prywatnej przestrzeni Wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana na indywidualne zamówienie przez renomowaną pracownię architektoniczną. Miejsce, w którym nowoczesna architektura spotyka się z naturą w najbardziej...

Serock (Zalesie borowe) (Mazowieckie, gm. Serock)

3 850 000 PLN (10 907 zł/m2)

4
2
353 m2
2020
14559330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 141662 14559330 Luksusowa posiadłość dająca niezwykłe możliwości aranżacyjne i inwestycyjne. Sprzedam ekskluzywną nieruchomość wybudowaną w 2000r. Początkowo służyła jako rezydencja, obecnie funkcjonuje jako kameralny pensjonat. Działka o powierzchni prawie 4 tys. m...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

2 790 000 PLN (4 227 zł/m2)

9
4
660 m2
2000
15597026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22111319 15597026 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Prezentujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni całkowitej ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

825 000 PLN (6 111 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
15714304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24455941 15714304 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Prezentujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni całkowitej ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

865 000 PLN (6 407 zł/m2)

5
2
135 m2
2025