• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Pruszków

Znalezionych ofert: 176

15725061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie 24668555 15725061 ieruchomość znajduje się w cichej dzielnicy Pruszkowa w pobliżu stacji WKD, skąd dojazd do Warszawy zajmuje 25 minut. Mieszkanie znajduje się na parterze z ogrodem o powierzchni 73 m² w trzy piętrowym bloku na kameralnym osiedlu zamkniętym z monitori...

Pruszków (Centrum), ul. Lipowa

800 000 PLN (17 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15425028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z garażem przy dużej ulicy 18271684 15425028 Na sprzedaż lokal 51 m2, parter2 bez windy, budynek z 2013 roku. Pruszków.Lokal z dużymi witrynami, z klimatyzacją, idealne na kancelarię, biuro rachunkowe, firmę doradczą, siedzibę spółki, pracownię, szkołę językową, dla programistów, także jako inw...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

670 000 PLN (13 137 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15870848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom podzielony na trzy niezależne mieszkania 27441402 15870848 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu podzielonego na trzy niezależne mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Królowej Jadwigi.NAJWAŻNIEJSZE  ATUTY- 700 m od PKP Pruszków- spokojna, cicha ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 990 000 PLN (8 541 zł/m2)

9
-
233 m2
-
15856564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z możliwością zabudowy bliźniaczej 27092877 15856564 Z przyjemnością prezentujemy działkę położoną w Pruszkowie przy ul. Królowej JadwigiATUTY- 700 m od PKP Pruszków- spokojna, cicha ulica- możliwość realizacji zabudowy jednorodzinnej (w tym bliźniak) lub remontu przebudowy istniejącego budynku trzylo...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 990 000 PLN

-
-
877 m2
-
15786347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 47 m2, Pruszków, Mikołaja Kopernika 25907324 15786347 499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2, usytuowany na ostatnim piętrze 4-piętrowego budynku przy Parku Potulickich. Mies...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
1
47 m2
1972
15883762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675639 15883762 Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej.Budynki kameralne dwupiętrowe. W lokalu znajdują się 3 pokoje:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ładnie zagospodaro...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

780 000 PLN (15 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2008
15887436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27783986 15887436 Do sprzedania działka usługowo-produkcyjna o powierzchni 37000 m2 na Gąsinie w Pruszkowie.Gąsin to dzielnica Pruszkowa gdzie znajdują się składy, magazyny, firmy logistyczne i produkcyjne takich firm jak np. Budimex, Jeronimo Martins, Panattoni, DPD,...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

16 650 000 PLN

-
-
37000 m2
-
15818953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26643755 15818953 12 bliźniaka w stanie deweloperskim w Pruszkowie ( Żbików ) Powierzchnia całkowita - 184m , garaż 19,1m. 3 sypialnie, salon, garderoba, 2 łazienki, kuchnia, spiżarnia. Budynek odebrany w 2012 roku.Działka 627m taras 25m, balkon ok 5m.Woda, prąd , gaz...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 499 000 PLN (9 085 zł/m2)

4
2
165 m2
2012
15848289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26935390 15848289 OpisLokal 1 – PARTER 50m2Sal sprzedaży 45m2+ WC 2m2 + zaplecze 3m2.Lokal 2 – PIĘTRO 40m2 + taras 10m2Kuchnia, WC z prysznicem, salon, sypialnia.Zwrot 8,2% w skali roku. Rodzaj zabudowy:- budynek wolnostojący.Ogrzewanie:- gazowe.Powierzchnia działki:-...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

870 000 PLN (10 235 zł/m2)

1
-
85 m2
-
15118280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 10252719 15118280 Wymiary35x597Działka jest w kształcie prostokąta i posiada pełny dostęp do mediów a jej wymiary to dł. ok 597m, a szer. 35mNieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka oznaczona pod tereny zabudowy mieszkaniowej...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

22 000 000 PLN

-
-
20020 m2
-
14605269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 148699 14605269 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1800 m2 na Gąsinie w Pruszkowie.Działka przy drodze asfaltowej.Przy działce w drodze prąd, woda, gaz, i kanalizacja.Działka w kształcie litery L, szerokość przy drodze ok 55 m.Działka objęta MPZP o symbol...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 870 000 PLN

-
-
1800 m2
-
14605263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 148693 14605263 Do sprzedania działka budowlane o powierzchni 900 m2 na Gąsinie w Pruszkowie.Działka przy gminnej drodze asfaltowej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości przy drodze ok 35m x ok 25 m.Przy działce w drodze prąd, gaz, woda i kanalizacja.Działka ...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 285 000 PLN

-
-
900 m2
-