• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Piaseczno

Znalezionych ofert: 111

15892660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899509 15892660 Piękny lokal użytkowy 106m 2 z małym ogródkiem, na parterze w Piasecznie Nowej Iwicznej, z trzema własnymi miejscami postojowymi przed wejściem do budynku. Świetny na gastronomię, sklep ze zdrową żywnością, biuro notarial...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 100 000 PLN (10 377 zł/m2)

11
-
106 m2
2009
15892672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899504 15892672 Dom 440m 2 na własnej działce 1700m 2 w Piasecznie, nadaje się na działalność gospodarczą, usługi, kwatery, dom noclegowy. Cisza, zieleń, dobra infrastruktura. Trzy kondygnacje naziemne. Salon, kuchnia z jadalnią, 11 sypialni, trzy łazienki,...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 850 000 PLN (6 477 zł/m2)

11
-
440 m2
1995
15387292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17401844 15387292 Ładny dom ok. 470m2 na działce 1500m2 w Chyliczkach, między Konstancinem i Piasecznem. Powierzchnia użytkowa parteru, poddasza, domku garażowego 284,43 m2. Ponadto piwnica użytkowa 126m2. Cisza, piękna zieleń, dobra infrastruktura. W pobliżu Re...

Piaseczno (Chyliczki) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 900 000 PLN (6 170 zł/m2)

8
3
470 m2
2009
14120325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 45127 14120325 Dom 440m 2 na własnej działce 1700m 2 w Piasecznie. Cisza, zieleń, dobra infrastruktura. Trzy kondygnacje naziemne. Salon, kuchnia z jadalnią, 11 sypialni, trzy łazienki, dwie toalety, garaż na dwa samochody. Na parterze salon 45m 2 z komin...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 850 000 PLN (6 477 zł/m2)

12
3
440 m2
1995
15888595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 190 m2 działka 500 m2 Głosków czerwiec 2026 27817564 15888595 1 390 000 zł SPRZEDAŻ LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM 190 m2 GŁOSKÓW gmina PIASECZNOBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI!DOSTĘPNE OBIE POŁÓWKIPrzedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 390 000 PLN (7 316 zł/m2)

5
2
190 m2
2026
15870190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27422896 15870190 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m², zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż.Lokal znajduje się na 5. piętrze budynku. Mieszkanie jest idealne zarówno dla rodz...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

783 000 PLN (14 236 zł/m2)

3
1
55 m2
2016
15716598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24514941 15716598 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerLokal usługowo - mieszkalny z trzema wejściami i dwoma witrynami od frontu, w ciągu działających lokali usługowych (kancelaria adwokacka) w centrum miasta Piaseczna przy ulicy Sierakowskiego 12 B. Cztery k...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 860 000 PLN (7 750 zł/m2)

12
-
240 m2
-
15890496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27878599 15890496 Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 95,70 m, położone w budynku z 2001 roku. Lokal funkcjonalny i wygodny dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń.Rozkład pomieszczeń:Poziom I:duży, jasny salon z wyjściem na balkon, oddziel...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

835 000 PLN (8 789 zł/m2)

4
2
95 m2
2001
15857359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny i nowoczesny dom, garaż, ogród 27121576 15857359 Do sprzedania dwupoziomowy 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej 175 m2 z 2015r., na działce 750 m2, Julianów Piaseczno.Znakomity dla rodziny. Meble ruchome do uzgodnienia.Dom to:= parter:* salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras i do ogrodu...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 899 000 PLN (10 851 zł/m2)

5
-
175 m2
2015
15836766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26719649 15836766 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerVilla Piaseczno: Prywatność, jakiej szukasz. Domowy komfort w cenie mieszkania.Odkryj alternatywę dla zatłoczonych osiedli. Villa Piaseczno to elitarna, kameralna inwestycja składająca się z zaledwie 8 dwu...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 422 414 PLN (9 546 zł/m2)

6
-
149 m2
2026
15885468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27731646 15885468 Do sprzedaży mieszkanie o pow. blisko 49 m², położone na pierwszym piętrze w budynku z 2000 roku, na osiedlu Słowicza w Piasecznie.Mieszkanie jest jasne i słoneczne, odświeżone – dostępne od zaraz.Odrębna własność, jeden właściciel, czysta hipoteka....

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

610 000 PLN (12 551 zł/m2)

2
1
48.6 m2
2000
15570647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21550478 15570647 Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 1 705 m², zlokalizowana w Piasecznie, na ulicy Konarskiego - Zalesie Dolne. Działka znajduje się w willowej, cichej i spokojnej okolicy, przy asfaltowej, mało uczęszczanej ulicy. Działka ma idealne warunki ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 190 000 PLN (698 zł/m2)

-
-
1705 m2
-