• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Ostrołęka

Znalezionych ofert: 61

15888923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27832157 15888923 Oferujemy na sprzedaż jedną z najlepiej wyeksponowanych nieruchomości komercyjnych w Ostrołęce. Działka o powierzchni 1921 m², położona bezpośrednio przy Rondzie Księcia Siemowita III (ul. Stacha Konwy 2), to unikalna szansa dla inwestora szukającego...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

5 500 000 PLN (2 863 zł/m2)

-
-
1921 m2
-
15872146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27486000 15872146 Przedstawiam wyjątkową ofertę dla inwestorów, deweloperów oraz przedsiębiorców z wizją. Przedmiotem sprzedaży jest rozległy teren o powierzchni aż 9 448 m2, zlokalizowany w strategicznym punkcie Ostrołęki, przy ulicy Kolejowej. Ze względu na swoje mi...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

1 990 000 PLN (211 zł/m2)

-
-
9448 m2
-
15860758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27183923 15860758 Szukasz wyjątkowego miejsca, które zapewni komfort Twojej rodzinie, a jednocześnie zaoferuje dodatkową przestrzeń na realizację pasji lub prowadzenie własnej działalności? Prezentuję bardzo funkcjonalną i przestronną nieruchomość, zlokalizowaną w cic...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

890 000 PLN (3 518 zł/m2)

8
2
253 m2
1973
15870430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27428416 15870430 WYJĄTKOWA OFERTA Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Ostrołęka, ul. Goworowska 30Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe, niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 60,6 m², położone na trzecim piętrze solidnego budynku z pustaka...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

400 000 PLN (6 667 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15796985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26134699 15796985 Na sprzedaż mieszkanie 78,59 m² Nowa Starówka,  na drugim piętrze nowo wyremontowanej kamienicy przy ul. Kilińskiego 4 w Ostrołęce.Oferuję na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 78,59 m², zlokalizowane na drugim piętrze w trzypięt...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

591 186 PLN (7 483 zł/m2)

3
1
79 m2
2025
15822680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633186 15822680 Mieszkanie na sprzedaż Ostrołęka, ul. Bohaterów WarszawyPowierzchnia: 53,63 m² 2 pokoje 4 piętro winda balkonNa sprzedaż komfortowe, dwupokojowe, słoneczne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z windą, zlokalizowanym przy ul. Bohaterów Wars...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

469 000 PLN (8 849 zł/m2)

2
1
53 m2
2009
15796982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26134704 15796982 Na sprzedaż: mieszkanie 47,38 m² w wyremontowanej kamienicy na Starym Mieście w OstrołęceOferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,38 m², położone na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Kilińskiego 4, w sercu ostrołęck...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

355 350 PLN (6 705 zł/m2)

2
1
53 m2
2025
15846539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26889445 15846539 GOTOWY PRODUKT NA WYNAJEM  - 3 LOKALE W JEDNYM PAKIECIEPakiet trzech lokali inwestycyjnych w centrum Ostrołęki budynek ZorzaNa sprzedaż oferujemy pakiet trzech odrębnych lokali o łącznej powierzchni 142,1 m², położonych w ścisłym centrum Ostrołęka, ...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

739 000 PLN (4 479 zł/m2)

2
3
165 m2
1998
15635813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22946543 15635813 Sprzedaż mieszkania w Ostrołęce przy ul. SienkiewiczaOferujemy mieszkanie o powierzchni 60 m2 na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Lokalizacja blisko szkoły, rzeki i sklepów zapewnia łatwy dostęp do podstawowych udogodnień. Okolica charakteryzu...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

370 000 PLN (6 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1976
15654121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23365311 15654121 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5864 m², położona w atrakcyjnej, usługowej części Ostrołęki – zaledwie 2 km od centrum miasta.Działka uzbrojona jest we wszystkie niezbędne media: prąd, wodę, gaz oraz kanalizację, co znacząco ułatwia re...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

1 100 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
5864 m2
-
15870194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27422898 15870194 Szukasz mieszkania, w którym najtrudniejsze i najbardziej kosztowne prace remontowe zostały już wykonane, ale wciąż chcesz mieć ostateczny wpływ na wygląd Twojego nowego domu? Ta wyjątkowa propozycja zlokalizowana na wygodnym parterze czteropiętroweg...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

549 000 PLN (8 855 zł/m2)

3
1
62 m2
1980
15886205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27750312 15886205 Szukasz mieszkania, które daje ogromne możliwości aranżacyjne w świetnej cenie? Prezentuję ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2, usytuowane w doskonale skomunikowanej części Ostrołęki przy ulicy 11 Listopada. To idealna propozycja dla...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

239 000 PLN (7 469 zł/m2)

2
1
32 m2
1978