• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Nadarzyn

Znalezionych ofert: 43

15876956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana, media w drodze 27559307 15876956 Do kupienia działka budowlana 1200 m2, Nadarzyn. Spokojna i zielona okolica, blisko lasu, niedaleko strumyk, w sąsiedztwie kameralna zabudowa jednorodzinna.Działka w kształcie trapezu, zadrzewiona, nieogrodzona, jest bezpośredni dostęp do drogi publi...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

580 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15866888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331207 15866888 Na sprzedaż działka budowlana w Młochowie Bieliny gm. Nadarzyn powiat pruszkowski, woj . Mazowieckie, ul. Myśliwska . Spokojna zielona okolica z zabudową jednorodzinna. powierzchnia działki 1450 m kw. ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

570 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
1450 m2
-
15799066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26181369 15799066 Do sprzedania ładna i ustawna działka wśród nowych domów w na skraju Nadarzyna.Cisza i spokój a jednocześnie świetne miejsce do mieszkania.Szybki dojazd do Warszawy dzięki trasie S7.Działka ma kszłtałt trapezu z jedną, frontową ścianą skośną o dł. 3...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

589 000 PLN

-
-
1250 m2
-
15692924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24056661 15692924 Więcej informacji: 884 884 159Do sprzedania działka o powierzchni 5 600 m2 położona w Nadarzynie, 200 metrów od Lasu Młochowskiego. Działka leżąca przy ulicy asfaltowej, w której biegną prąd, woda, gaz i kanalizacja. Działka w kształcie zbliżonym do ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

3 590 000 PLN

-
-
5621 m2
-
15399905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17676949 15399905 Na sprzedaż działka inwestycyjna w Nadarzynie.Działka o łącznej powierzchni 11828 m2.Działka położona w atrakcyjnej części Nadarzyna ,blisko serwisówki i z bliskim wyjazdem do trasy S8.Na działce możliwość wybudowania zarówno powierzchni usługowej ty...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

6 000 000 PLN

-
-
11828 m2
-
15361661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16825853 15361661 Więcej informacji: 884 884 159Do sprzedania działka o powierzchni 1 105 m2, położona we wschodniej części Nadarzyna w odległości 120 m od ulicy Komorowskiej. Działka w kształcie pięciokąta i bokach 38, 34, 33, 19 i 8 m (patrz zdjęcia). Media - prąd, ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

420 000 PLN

-
-
1105 m2
-
15225693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13215117 15225693 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 17933 m2 w Nadarzynie.Działka ogrodzona przy gminnej drodze asfaltowej z dwoma bramami.Działka w kształcie trapezu o szerokości od drogi ok 215 m, tył ok 119 m, boki po ok 257 i ok 80 m.Na działce prąd i ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

4 200 000 PLN

-
-
17933 m2
-
14530038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 139194 14530038 Do sprzedania dwie bardzo ładne działki budowlane o powierzchni 1768 i 1767 m2 w miejscowości Nadarzyn. Jedna nieruchomość leży przy drodze asfaltowej, druga za nią w drugiej linii zabudowy od drogi. Działka przy drodze asfaltowej jest w kształcie zb...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

618 800 PLN

-
-
1768 m2
-
15841078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787770 15841078 Szukasz działki pod budowę domu?Bardzo atrakcyjna działka pod Warszawą, położona w miejscowości Strzeniówka, Gmina Nadarzyn w pięknym, cichym i zielonym miejscu.Lokalizacja idealna dla rodzin. Zadrzewiona okolica zachęca do aktywności na świeżym powi...

Nadarzyn (Strzeniówka) (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

650 000 PLN (628 zł/m2)

-
-
1035 m2
-
15841704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oaza spokoju, 5 pok, boski ogród, oranżeria, las 26792878 15841704 Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce.Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią otoczenie przyrody, spokój oraz śpiew ptaków. Dom otoczony jest pięknym, zagospod...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 480 000 PLN (7 048 zł/m2)

5
2
210 m2
1995
15469845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w sąsiedztwie Lasów Sękocińskich i staw 19269660 15469845 Mieszkanie w sąsiedztwie Lasów Sękocińskich na osiedlu Walendów Park obok NadarzynaPiękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 21,37 m2 z wyjściem na loggię i widokiem na stawy - pokoju ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

680 000 PLN (13 600 zł/m2)

2
1
50 m2
2023
15815971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26638352 15815971 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej Nadarzyn 267 m spokojna okolicaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej i cichej części Nadarzyna (powiat pruszkowski). Nieruch...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 335 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
2
267 m2
1996