• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Musuły

Znalezionych ofert: 21

15796046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26110638 15796046 Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 176,87 m2 na działce o powierzchni 541 m2 w Musułach koło Grodziska Maz. Budynek w modnym stylu typu stodoła, wykończony w stanie deweloperskim z przemyślanym układem pomieszczeń, który łączy funkcjonalnoś...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 272 000 PLN (7 192 zł/m2)

5
-
176.87 m2
2025
15796047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26110639 15796047 Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 176,87 m2 na działce o powierzchni 541 m2 w Musułach koło Grodziska Maz. Budynek w modnym stylu typu stodoła, wykończony w stanie deweloperskim z przemyślanym układem pomieszczeń, który łączy funkcjonalnoś...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 272 000 PLN (7 194 zł/m2)

5
-
176.81 m2
2026
15796048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26110641 15796048 Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 160,1 m2 na działce o powierzchni 500 m2 w Musułach koło Grodziska Maz. Budynek w modnym stylu, wykończony w stanie deweloperskim z przemyślanym układem pomieszczeń, który łączy funkcjonalność z przestronn...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 227 000 PLN (7 668 zł/m2)

5
-
160.01 m2
2026
15796049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26110640 15796049 Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 160,1 m2 na działce o powierzchni 500,5 m2 w Musułach koło Grodziska Maz. Budynek w modnym stylu, wykończony w stanie deweloperskim z przemyślanym układem pomieszczeń, który łączy funkcjonalność z przestro...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 227 000 PLN (7 668 zł/m2)

5
-
160.01 m2
2026
15796051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26110643 15796051 Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 176,87 m2 na działce o powierzchni 597,5 m2 w Musułach koło Grodziska Maz. Budynek w modnym stylu typu stodoła, wykończony w stanie deweloperskim z przemyślanym układem pomieszczeń, który łączy funkcjonaln...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 272 000 PLN (7 192 zł/m2)

5
-
176.87 m2
2026
15796050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26110642 15796050 Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 176,87 m2 na działce o powierzchni 595 m2 w Musułach koło Grodziska Maz. Budynek w modnym stylu typu stodoła, wykończony w stanie deweloperskim z przemyślanym układem pomieszczeń, który łączy funkcjonalnoś...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 272 000 PLN (7 192 zł/m2)

5
-
176.87 m2
2026
15324964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15829483 15324964 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 51447 m2 w Musułach koło Grodziska Maz.Działka przy gminnej drodze asfaltowej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 213 m x ok 232 m.W drodze przy działce prąd, woda i gaz.W bliskiej odl...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

12 899 000 PLN

-
-
51447 m2
-
15890545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879102 15890545 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Położona w spokojnej i zielonej okolicy, tuż przy lesie. Na terenie piękne, dojrzałe drzewa nadające nieruchomości niepowtarzalny charakter i zapewniające prywatność.Media: prąd i światłowód przy działceAtute...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

550 000 PLN

-
-
1502 m2
-
15604878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22295966 15604878 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Musuły, w gminie Żabia Wola. Dostępnych jest 8 działek o powierzchniach od 1000 m² do 1600 m², idealnych pod zabudowę jednorodzinną.Lokalizacja: Dział...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

399 000 PLN (248 zł/m2)

-
-
1610 m2
-
15604845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22295970 15604845 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Musuły, w gminie Żabia Wola. Dostępnych jest 8 działek o powierzchniach od 1000 m² do 1600 m², idealnych pod zabudowę jednorodzinną.Lokalizacja: Dział...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

375 000 PLN (256 zł/m2)

-
-
1465 m2
-
15619129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22579251 15619129 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Musuły, w gminie Żabia Wola. Dostępnych jest 8 działek o powierzchniach od 1000 m² do 1600 m², idealnych pod zabudowę jednorodzinną.Lokalizacja: Dział...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

299 000 PLN (259 zł/m2)

-
-
1156 m2
-
15619127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22579249 15619127 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Musuły, w gminie Żabia Wola. Dostępnych jest 8 działek o powierzchniach od 1000 m² do 1600 m², idealnych pod zabudowę jednorodzinną.Lokalizacja: Dział...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

399 000 PLN (248 zł/m2)

-
-
1609 m2
-