• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Michałowice

Znalezionych ofert: 35

15828553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiż bliżej serca miasta niż Wilanów | 244 m2 26643120 15828553 INFORMACJE OGÓLNENazwa Inwestycji: VIlle Ogrodowa Lokalizacja: Michałowice, ul. Ogrodowa 7 - Gmina Michałowice, powiat pruszkowskiMetraż: 244 m²Powierzchnia działki: 423 m2Kondygnacje: 3Rok budowy: 2026Cena: 2 430 000 zł - 3 300 000 zł Miejsce postoj...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 430 000 PLN (9 959 zł/m2)

6
3
244 m2
2025
15887490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27784495 15887490 NA SPRZEDAŻ: Wyjątkowa Działka BudowlanaZALETY:- doskonała lokalizacja, idealna zarówno dla inwestorów, jak i rodzin szukających swojego miejsca na ziemi,- urokliwe otoczeniePrzeznaczenie: Budowlana, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przes...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 397 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15767535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25530584 15767535 Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją, która oferuje mieszkania inwestycyjne, w bliskiej okolicy Warszawy. Obok stacji kolejki WKD Reguły.Ze względu na MPZP lokale mają status lokali użytkowych. Podana cena zawiera 23 % VAT.Idealna propozycja...

Michałowice (Reguły) (Mazowieckie, gm. Michałowice)

489 464 PLN (12 237 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15554492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21079989 15554492 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Na sprzedaż działka budowlana, inwestycyjna o powierzchni 1323 m2 w Michałowicach (blisko WKD).Działka ogrodzona przy gminnej drodze asfaltowej.Działka kształtem zbliżona do prostokąta o szerokośc...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

950 000 PLN

-
-
1323 m2
-
14289330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 108214 14289330 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!!Kształtna działka na planie kwadratu z dostępem do drogi asfaltowej. Michałowice, Opacz-Mała. Nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolami 34MNU - teren zabudowy mieszkaniowe...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 380 000 PLN

-
-
2800 m2
-
14430944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 127304 14430944 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1800 m2 w Michałowicach przy Trasie Katowickiej (S8).Działka przy drodze serwisowejasfaltowej.Działka o nieregularnym kształcie.Przybliżone rozmiary - szerokość od drogi ok 71,5 m x ok 24 m.Dwa wjazdy na ...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 440 000 PLN

-
-
1800 m2
-
15869031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27396637 15869031 Do sprzedania oferuję Państwu grunt o powierzchni 1 833 mkw. w miejscowości Reguły przy ulicy Ogrodowej.Na działce usytuowany jest budynek wolnostojący.Działka jest dobrze skomunikowana z Warszawą — dojazd samochodem do centrum zajmuje okoł...

Michałowice (Reguły) (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 999 000 PLN (1 091 zł/m2)

-
-
1833 m2
-
15840902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26786101 15840902 Do sprzedania obiekt magazynowo-produkcyjny usytuowany w okolicy węzła Opacz tras S8 i S2, na działce o powierzchni 4300 mkw.Na terenie znajdują się cztery budynki o funkcjach biurowej, magazynowej i produkcyjnej:1Budynek biurowy jednopiętrowy o pow...

Michałowice (Opacz-kolonia) (Mazowieckie, gm. Michałowice)

12 000 000 PLN (6 061 zł/m2)

1
-
1980 m2
2000
15829679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak w Michałowicach trzy oddzielne mieszkania 26631225 15829679 Przestronny bliźniak w Michałowicach - idealna inwestycja lub wygodne miejsce do życia! 460 m², 3 mieszkania, 3 garażeOferujemy na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 460 m² położony w zielonej, spokojnej części Michałowic. To doskonała propozy...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 700 000 PLN (3 680 zł/m2)

9
3
462 m2
2003
15633955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z WZ, 7,5 tys. m2 22907379 15633955 Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż dwóch działek o łącznym metrażu 7,5 tys. m2 (4960 m2 + 2551 m2), dedykowanych pod zabudowę produkcyjno-usługową, wraz z wydanymi warunkami zabudowy  oraz projektem architektoniczno - budowlanym  z pozwoleniem na b...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

9 400 000 PLN

-
-
7521 m2
-
15781492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25829531 15781492 Nowoczesny dom bliźniaczy klasy A+ pod Warszawą komfort przyszłości i niskie koszty życiaNa sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony tuż przy granicy Warszawy. To propozycja dla osób, które oczekują wysokiego standa...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 690 000 PLN (10 833 zł/m2)

4
3
156 m2
2025
15868921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Michałowice | 975 m² | Idealna pod usługi 27394532 15868921 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 975 m², położona w świetnie skomunikowanej części Michałowic – bezpośrednio przy stacji WKD Michałowice. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem MNU – za...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

695 000 PLN

-
-
975 m2
-