• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Lesznowola Warszawianka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Warszawianka

Znaleźliśmy 213 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Lesznowola Mazowieckie

15879122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27608275 15879122 Zapraszamy Państwa na prezentację tej wspaniałej posiadłości!Lokalizacja i przeznaczenie nieruchomości :Willa Magdalenka znajduje się na ul. Słonecznej w Magdalence. Jest to bardzo dobra, prestiżowa lokalizacja pod wszelakiego rodzaju usługi premium ...

Lesznowola (Magdalenka) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 400 000 PLN (5 231 zł/m2)

12
7
650 m2
1995
15887924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z garażem 116,13 m2, Marysin, gm. Lesznowola 27797132 15887924 Sprzedaż I 1 070 000 zł I Lokal w domu dwulokalowym 116,13 m2 I Działka 495 m2 I Marysin I gm. Lesznowola I pow. piaseczyńskiBez prowizji agencji !!!  Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy pomogą sprawdzić Twoją zdolność kredytową.Przedmiote...

Marysin (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 070 000 PLN (9 224 zł/m2)

4
2
116 m2
2022
14876474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3833315 14876474 Idealna nieruchomość dla wymagającej rodziny, ze świetnym dojazdem do Warszawy, nawet w 20 min. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego domu z zadbanym ogrodem oraz garażem na dwa samochody.Dom wolnostojący, piętrowy o powierzchni mieszkal...

Władysławów (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

2 150 000 PLN (6 380 zł/m2)

6
2
337 m2
2009
13447192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1741871 13447192 Reprezentacyjny dom o charakterze rezydencji na działce 1620m2 z sosnowym starodrzewiem, nasadzoną roślinnością, rozprowadzonym systemem nawadniania. Działka dobrze doświetlona.Cicha, zielona okolica .Dom wybudowany i wykończony pod klucz materiałam...

Jazgarzewszczyzna (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

5 990 000 PLN (15 359 zł/m2)

7
3
390 m2
2011
15660339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23462463 15660339 Do sprzedania przepiękny dom wolnostojący o powierzchni 219 m2 położony w miejscowości Warszawianka w gminie Lesznowola.Powierzchnia użytkowa 173 m2 plus garaż 38 m2 plus pomieszczenie gospodarcze 8 m2.Piękna działka o powierzchni 1500 m2. Spokojna, ...

Warszawianka (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 799 000 PLN (8 215 zł/m2)

5
2
219 m2
2024
15849338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26963675 15849338 Oferujemy Państwu klimatyczną rezydencję z dużym ogrodem w prestiżowej lokalizacji - Magdalenka, ul. Klonowa. Opis nieruchomości Budynek: 3- kondygnacyjny, z wewnętrznym atrium, piwnicą z oknami - z powierzchnią użytkową zagospodarowaną, z p...

Magdalenka (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

2 950 000 PLN (3 701 zł/m2)

12
4
797 m2
1991
15849127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26958967 15849127 Dom, w którym naprawdę słychać ciszę Kosów gm. Lesznowola 128 m² działka 550 m²Są miejsca, gdzie po wyjściu na taras nie słyszysz ulicy. Słyszysz wiatr, ptaki i własne myśli.Ten dom powstaje właśnie w takim miejscu w kameralnej części Kosowa, z da...

Kosów (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

948 999 PLN (7 414 zł/m2)

5
3
128 m2
2026
15812384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26500977 15812384 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w miejscowości Łazy w powiecie piaseczyńskim. Lokal znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze kameralnego budynku z 2019 roku, na zamkniętym i uporządkowanym terenie. Miesz...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

690 000 PLN (13 442 zł/m2)

3
-
51.33 m2
2019
15791406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25990286 15791406 Na sprzedaż oferuję eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,90 m², położone w spokojnej i cenionej lokalizacji Nowej Woli. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku z 2022 roku, co zapewnia komfort,...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

800 000 PLN (12 520 zł/m2)

3
1
63.9 m2
2022
14556087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24467 14556087 Zapraszam do zapoznania się z działkądziałkami w Wólce Kosowskiej Działka w doskonałej ekspozycji, znajdująca się w Wólce Kosowskiej.W okolicy znajdują się dwie szkoły podstawowe na Woli Mrokowskiej i w Łazach.Do Centrum Handlowego Janki autem zaled...

Wólka Kosowska (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

410 000 PLN (253 zł/m2)

-
-
1621 m2
-
15655778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23393965 15655778 Do sprzedania elegancka rezydencja z dużym ogrodem w prestiżowej lokalizacji - Lesznowola, ul. Klonowa. Budynek: 3- kondygnacyjny, z wewnętrznym atrium, piwnicą z oknami - z powierzchnią użytkową zagospodarowaną, z poddaszem użytkowym oraz ...

Magdalenka (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

2 900 000 PLN (3 639 zł/m2)

12
4
797 m2
2000
15706684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24307851 15706684 Nowoczesny i w pełni wyposażony dom – 12 bliźniaka 276 m² działka 467 m² 2015 r. 2 199 000 złNa sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom – połowa bliźniaka o powierzchni całkowitej 276 m² (użytkowej 185 m² + garaż 41 m²), położony na działce 467 m², z...

Nowa Iwiczna (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 995 000 PLN (7 228 zł/m2)

6
3
276 m2
2015