• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Cieciszew

Znalezionych ofert: 3

15886120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 2237m2 Cieciszew/Konstancin 27748407 15886120 Sprzedaż działka Cieciszew Gmina Konstancin-Jeziorna 2273 m2 625 075 zł Przedmiotem sprzedaży jest ciekawie położona działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną ( również dwulokalową ).Działka o powierzchni 2237 m2 znajduje się w C...

Cieciszew (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

625 075 PLN

-
-
2273 m2
-
13568870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1873612 13568870 DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA CIECISZEWSKIEGO !!!Działka znajduje się w miejscowości Cieciszew, około 5km od Starej Papierni w Konstancinie Jeziornie. Dla działki wydane są prawomocne i bezterminowe warunki zabudowy pod dom jednorodzinny. Przy dzi...

Cieciszew (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

785 000 PLN (270 zł/m2)

-
-
2903 m2
-
13897395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2204339 13897395 Działka 3000 mkw, pięknie położona, 3 km od uzdrowiska Konstancin - Jeziorna. Mozliwość dokupienia 2 działek obok. Przeznaczenie - pod piękną posiadłość i budowę domu jednorodzinnego lub inwestycyjnie pod działalność dom opieki, pensjonat. Piękna, ...

Cieciszew (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

525 175 PLN (175 zł/m2)

-
-
3001 m2
-