• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Borowina

Znalezionych ofert: 6

15834674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Borowinie 5 pokoi podwójny garaż 26702963 15834674 1 269 000 zł PRZEDSPRZEDAŻ 167 m2 LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM BOROWINA gmina KONSTANCIN - JEZIORNABEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!0% PROWIZJI!ZAREZ...

Borowina (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 269 000 PLN (7 599 zł/m2)

5
2
167 m2
2027
15885551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 099 000 zł | Dom w Borowinie/KONSTANCIN 27733834 15885551 SPRZEDAŻ 2 099 000 zł 159,48 m2 GOTOWY DOM WOLNOSTOJĄCY I BOROWINA - OBRZEŻA KONSTANCINAZapraszam do zapoznania się z ofertą domu GOTOWEGO, wolnostojącego o powierzchni użytkowej 159,48 m2, na działce o powierzchni  1129 m2 z wiatą dwustanowiskową...

Borowina (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 099 000 PLN (13 201 zł/m2)

6
2
159 m2
2026
13126466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 87204 13126466 Niezwykła działka budowlana położona w otulinie Lasu Chojnowskiego, 2,5 km od centrum Konstancina Propozycja dla osób, które pragną odpocząć od zgiełku miejskiego w ciszy i otoczeniu zieleni. Nieruchomość położona w gminie Konstancin, w miejscowości ...

Borowina (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 400 000 PLN (412 zł/m2)

-
-
3402 m2
-
13126442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 87192 13126442 Niezwykła działka budowlana położona w otulinie Lasu Chojnowskiego, 2,5 km od centrum Konstancina Propozycja dla osób, które pragną odpocząć od zgiełku miejskiego w ciszy i otoczeniu zieleni. Nieruchomość położona w gminie Konstancin, w miejscowości ...

Borowina (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 300 000 PLN (387 zł/m2)

-
-
5940 m2
-
14829106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27622 14829106 Oferta dla Inwestora! Gotowa koncepcja osiedla rezydencjonalnego. Cena netto +VAT Oferujemy ponad 12 ha gruntu objętego MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Teren zlokalizowany w sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, na obrzeż...

Borowina (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

39 800 000 PLN (338 zł/m2)

-
-
117645 m2
-
15840269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26772287 15840269 BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - BEZ PODATKU PCC !!!Sprzedam nowoczesną połowę domu w zabudowie dwulokalowej położoną w spokojnej, zielonej okolicy.Dom stoi na atrakcyjnej działce o powierzchni 600 m2To idealne miejsce dla rodzin ceniących przestrzeń, ko...

Borowina (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 399 000 PLN (7 526 zł/m2)

5
3
185.89 m2
2026