• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Żabia Wola

Znalezionych ofert: 36

15366563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16929940 15366563 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Żabiej Woli.Działka czysta, niezadrzewiona, w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 30 m x 50 m.Działka przy prywatnej drodze utwardzonej z udziałami w cenie.Na działce prąd i woda.W drodz...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

320 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15332444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16046266 15332444 Kaleń Towarzystwo kompleks działek budowlanych w pięknej okolicy na sprzedaż. Siedem działek budowlanych o powierzchni 1200 m2 w kształcie prostokątów Działki położone w malowniczym, cichym i spokojnym miejscu. Dojazd do działek drogą utwa...

Żabia Wola (Kaleń) (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

222 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15889583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w budowie (koniec grudzień 2026) Leśna Enklawa 27854579 15889583 Żabia Wola Doskonałe Miejsce dla Zmęczonych Zgiełkiem Miasta.Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1 216 m2  położoną w malowniczej miejscowości Musuły, w gminie Żabia Wola, województwo mazowieckie. Kolor elewacji szary + w...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 299 000 PLN (9 213 zł/m2)

5
2
141 m2
2026
15302962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15224006 15302962 Ojrzanów piękna działka budowlana w doskonałej lokalizacji - na sprzedaż. Działka o powierzchni 1500 m2 i wymiarach: 24x56,6x67,7 położona w Ojrzanowie przy drodze asfaltowej. Media : prąd, woda, gaz w drodze przy działce. Możliwość zakupu ...

Żabia Wola (Ojrzanów) (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

330 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15865418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27299683 15865418 Dom 5 pokoi, 120 m² bliźniak z garażem działka 500 m² Żabia WolaLewa połowa bliżniaka w budynku dwulokalowym, zaprojektowany funkcjonalnie z garażem w bryle domu.Oprócz sporego poddasza użytkowego jest jeszcze strych do dowolnej adaptacji!Szybki d...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

920 000 PLN (6 345 zł/m2)

5
1
145 m2
2026
15888344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810238 15888344 Nowoczesny bliźniak Żabia Wola, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy.Dom o powierzchni ok.138,6m2, usytuowany na działce ok 500m. oraz drugi lokal na działce 580mZostał ostatni lokal!!!!!Rozkład pomieszczeń :Parter:- przedsionek 4,43m2...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

925 000 PLN (6 703 zł/m2)

5
2
138 m2
2026
15887481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27784212 15887481 Do sprzedania teren o przeznaczeniu przemysłowo-usługowym.Wydane warunki z PGE, przydział mocy prądu 600 kWZgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego:- przeznaczenie terenu pod usługi produkcyjne, składy oraz usługi związane z obsługą handlu- d...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

4 368 000 PLN

-
-
15600 m2
-
15753176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25191381 15753176 Żabia Wola dom wolno stojący 160m2 w stanie surowym zamkniętym - na sprzedaż. Dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 160 m2 i użytkowej 148 m2. Posadowiony na działce 1100 m2 o wymiarach 22 x50. Rozkład pomi...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

684 000 PLN (4 275 zł/m2)

11
-
160 m2
2024
15872565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27498440 15872565 Nowy dom parterowy 112 m na działce 1100m2 w miejscowości Żabia Wola.Projekt domu jest bardzo przemyślany, co daje nam możliwość zaaranżowania każdego metra kwadratowego w wygodny sposób.Rozkład pomieszczeń :- Wiatrołap 4,36 m2- Pokój dzienny + jada...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 149 890 PLN (8 646 zł/m2)

4
2
133 m2
2026
15617028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22526346 15617028 Do sprzedaży teren o powierzchni 13205 m2(sprzedaż w całości). MPZP dla tego terenu określa -pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (2MN) oraz pod zabudowę usługową z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinna (13UMN) . Teren podzi...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Stara Błotnica)

1 200 000 PLN (91 zł/m2)

-
-
13205 m2
-
15184037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11946749 15184037 Zaręby piękna działka budowlana - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1487m2 i wymiarach 30x50, w kształcie regularnego prostokąta. Dojazd drogą asfaltową i ok. 50m drogą utwardzoną, w której jest wodociąg gminny. Działka objęta MP...

Żabia Wola (Zaręby) (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

285 000 PLN

-
-
1487 m2
-
15611841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22439381 15611841 Do sprzedaży działka budowlana w m. Słubica A , gmina Żabia Wola, powiat Grodziski. Działka o powierzchni 1380 m2 o wymiarach 50 x 27,5 m dłuższym bokiem przylega do drogi . Prąd i linia telefoniczna w odległości 120 m. Wody , gazu i kanalizacji - ...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

199 000 PLN

-
-
1380 m2
-