• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Łoś

Znalezionych ofert: 10

15888182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1000 m2, Łoś, gm. Prażmów 27805955 15888182 300 000 zł I Działka budowlana 1000 m2 I Łoś I gm. PrażmówPrzedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka mieszkaniowa pod dom jednorodzinny o powierzchni 1000 m2, o wymiarach 26x30m plus 5x44m dojazdu - kształt działki na planie w galerii. Istnieje mo...

Łoś (Mazowieckie, gm. Prażmów)

300 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15888619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 900 m2, Łoś, gm. Prażmów 27818455 15888619 270 000 zł I Działka budowlana 900 m2 I Łoś I gm. PrażmówPrzedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka mieszkaniowa pod dom jednorodzinny o powierzchni 900 m2,.o wymiarach 21x43 m- kształt działki na planie w galerii. Istnieje możliwość kupienia 2 są...

Łoś (Mazowieckie, gm. Prażmów)

270 000 PLN

-
-
900 m2
-
12445612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 92219 12445612 1 HA Bardzo ładna działka rolna z prawem zabudowy Położona na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. W pobliżu dużo terenów rekreacyjnych. Idealne miejsce dla osób lubiących spokój i ciszę. Dojazd drogą lokalną ziemną dobrze utwardzoną. Dobry ...

Łoś (Mazowieckie, gm. Prażmów)

230 000 PLN (23 zł/m2)

-
-
10000 m2
-
15805829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26318368 15805829 Dom z pozwoleniem na działalność gospodarczą o powierzchni 336m KW na działce 1423 m KW. Miejscowość Łoś, działka położona na skraju rezerwatu Skarpa Jeziorki. Prąd woda na działce. Parter: garaż dwustanowiskowy, pomieszczenie gospodarcze, przedsione...

Łoś (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 100 000 PLN (3 274 zł/m2)

5
-
336 m2
2023
14572865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 142836 14572865 Powierzchnia 9900 mkw.W otulinie mazowieckiego parku krajobrazowego .Działka budowlanaDojazd drogą utwardzoną.Media prąd, woda w drodze.Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu...

Łoś (Mazowieckie, gm. Prażmów)

2 970 000 PLN

-
-
9900 m2
-
15871480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27470314 15871480 Nowoczesny dom w Łosiu przestrzeń, cisza i komfort dla Twojej rodziny!Na sprzedaż oferujemy przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 147 m2, posadowiony na działce 550 m2. Nieruchomość znajduje się w zielonej i cichej częś...

Łoś (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 029 000 PLN (7 000 zł/m2)

6
1
147 m2
2025
15887141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27778943 15887141 - Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel tej nieruchomości -Kawałek zielonego spokoju pod Warszawą – 1500 m² w ŁosiuDziałka rolna o powierzchni 1500 m², położona w malowniczej miejscowości Łoś, gmina Prażmów, powiat piaseczyński. Działka o numerze ...

Łoś (Mazowieckie, gm. Prażmów)

149 900 PLN

-
-
1500 m2
-
15849993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26984819 15849993 Dom marzeń w Łosiu przestrzeń, natura i szybki dojazd do WarszawySzukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie mogła żyć spokojnie, komfortowo i blisko natury bez rezygnacji z wygodnego dojazdu do miasta?Ten wyjątkowy dom w Łosiu, położony w otuli...

Łoś (Mazowieckie, gm. Prażmów)

2 497 000 PLN (6 994 zł/m2)

5
2
357 m2
2008
15784810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25861701 15784810 Prezentowana nieruchomość to dom o powierzchni 251,13 m2 (plus 36 m2 strychu) zlokalizowany w malowniczej miejscowości Łoś, Gmina Prażmów, Powiat Piaseczyński.Miejscowość ta znajduje się w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, co zapewnia blis...

Łoś (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 985 000 PLN (7 904 zł/m2)

7
3
251.13 m2
2014
15648911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23283290 15648911 Atrakcyjna działka budowlana w podwarszawskiej miejscowości Łoś!Doskonała propozycja dla osób poszukujących do zamieszkania spokojnego miejsca blisko terenów rekreacyjnych, z jednoczesnym dostępem do infrastruktury miejskiej.Działka położona w cichy...

Łoś (Mazowieckie, gm. Prażmów)

329 000 PLN (253 zł/m2)

-
-
1300 m2
-