• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 5 937

15868979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27395718 15868979 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.578 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 796 PLN (58 zł/m2)

11
-
578 m2
-
15869007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27395709 15869007 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow. 4307m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach Al. Polskiej Organizacji Wojskowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mai...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

165 126 PLN (38 zł/m2)

2
-
4307 m2
-
15888059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801781 15888059 Prezentujemy Państwu lokal biurowy dwupoziomowy (wejście na każdy poziom z klatki schodowej). Biuro połączone wewnętrznyymi schodami widocznymi na zdjęciach. Toaleta i kuchnia na powierzchni najmu. Plan obu poziomów w załączeniu.Budynek:Odrestaurowan...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 559 PLN (86 zł/m2)

11
-
134 m2
1898
15878711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27596221 15878711 Do wynajęcia klimatyczne biuro o powierzchni 55 m², usytuowane w pięknej, zabytkowej kamienicy przy ul. Nowogrodzkiej. Lokal idealnie sprawdzi się na działalność biurową, kancelarię, pracownię lub siedzibę firmy.Biuro składa się z dwóch funk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 180 PLN (76 zł/m2)

11
-
55 m2
1927
15841052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787811 15841052 Przestrzeń, która pracuje na wizerunek Twojej firmyDo wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa o metrażu 186 m², zlokalizowana na 1. piętrze nowoczesnego budynku biurowego. To idealne miejsce dla firm, które cenią komfort pracy, prestiż ora...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 694 PLN (79 zł/m2)

11
-
186 m2
2017
15841302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788368 15841302 Oferujemy do wynajmu funkcjonalną powierzchnię biurową o metrażu 168 m², zlokalizowaną na 1. piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce. Dwa gabinety i jeden duży open -space. Trzy miejsca postojowe w cenie...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 272 PLN (79 zł/m2)

11
-
168 m2
2012
15887618 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788327 15887618 Warszawa - Do wynajęcia: 9-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (261 zł/m2)

1
-
38 m2
1996
15887619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788328 15887619 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 600 PLN (264 zł/m2)

7
-
25 m2
2008
15887615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788329 15887615 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 800 PLN (259 zł/m2)

7
-
34 m2
2008
15887617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788326 15887617 Warszawa - Do wynajęcia: 6-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (367 zł/m2)

1
-
27 m2
1996
15887616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788325 15887616 Warszawa - Do wynajęcia: gotowe biuro dla 5 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (262 zł/m2)

1
-
21 m2
2005
15887913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797134 15887913 Jeśli potrzebujesz niewielkiego biura na jedno, dwa biurka i szafę z segregatorami, bo Twoja firma się rozrasta i nie wystarczy mały gabinet przy sypialni bądź kąt w salonie, to ta oferta jest dla Ciebie.Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powier...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 200 PLN (120 zł/m2)

1
-
10 m2
1996