• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 5 991

15888085 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801963 15888085 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób, w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chodkiewicza,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 394 PLN (311 zł/m2)

1
-
27 m2
2010
15888074 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801957 15888074 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 4 piętrze w historycznym budynku biurowym w okolicach warszawskiego Traktu Królewskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (424 zł/m2)

1
-
17 m2
2014
15888064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801953 15888064 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 25 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 250 PLN (279 zł/m2)

1
-
112 m2
2010
15888084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27801949 15888084 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 9 osób na 4 piętrze w kameralnej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 200 PLN (415 zł/m2)

1
-
39 m2
2018
15753022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25183042 15753022 Na sprzedaż lokal użytkowy 113,1m² Warszawa Śródmieście , ul. ŻytniaOferujemy lokal użytkowy o powierzchni 113,1 m² w doskonałej lokalizacji w Warszawie Śródmieście, przy ul. Żytniej blisko Okopowej, na parterze budynku z 2000 roku. To miejsce idealn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 040 000 PLN (18 053 zł/m2)

1
-
113 m2
2000
15648225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23249520 15648225 Na sprzedaż: Nowoczesny lokal usługowy w sercu Mokotowa – idealna inwestycja dla branży beautySzukasz prestiżowej lokalizacji dla swojej działalności? Ten 63-metrowy lokal usługowy przy al. gen. Sikorskiego na warszawskim Mokotowie to idealne miejsce...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (19 841 zł/m2)

2
2
63 m2
2011
15888066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27801975 15888066 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- produkcyjny o pow.1053,63 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: kata...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 608 PLN (30 zł/m2)

7
-
1053 m2
1980
15888099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801954 15888099 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 14 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 500 PLN (278 zł/m2)

1
-
63 m2
2010
15800548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26214747 15800548 Oferta sprzedaży lokalu usługowo-handlowego w Warszawie - UrsynówLokalizacja: Ul. Rosoła, Warszawa, UrsynówPowierzchnia: 179 m²Cena: 3 150 000 PLN (17 607 PLNm²) Opis nieruchomości:Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzc...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 150 000 PLN (17 697 zł/m2)

1
-
178 m2
1995
15870520 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27429034 15870520 Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 510,87 m2 na 2 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 599 PLN (60 zł/m2)

5
-
510 m2
2014
15870514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27429032 15870514 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal usługowo-biurowy o pow. 312 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiejpoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 671 PLN (79 zł/m2)

6
-
312 m2
2014
15870528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27429029 15870528 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 942,32 m2 na 7 piętrze eleganckiego budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Poznańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

85 803 PLN (91 zł/m2)

9
-
942 m2
1993