• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 53.3m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 612 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1976

Opis szczegółowy

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Michała Kleofasa Ogińskiego

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku

Rok budowy: 1976

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 53,3m2 składa się z:
-oddzielnej, widnej kuchni,
-trzech pokoi,
-łazienki,
-przedpokoju.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.

Czynsz administracyjny wynosi 950 zł.

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, grunty nieuregulowane, zakup za gotówkę.

Do mieszkania przynależy:
-piwnica.

Parking-do dyspozycji mieszkańców dostępny jest ogólnodostępny parking.

Ekspozycja okien- południowy-wschód, okna wychodzą na spokojny park.

Stan: do odświeżenia/ remontu.

OKOLICA
Świetna lokalizacja z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej – w pobliżu metro, tramwaje oraz stacja kolejowa, co zapewnia szybki i wygodny dojazd do różnych części miasta. W okolicy znajdują się liczne sklepy, klimatyczne kawiarnie, restauracje oraz punkty usługowe, dzięki którym codzienne życie staje się wyjątkowo komfortowe. Dodatkowym atutem jest bliskość stacji Veturilo, idealnej dla osób ceniących aktywny tryb życia i wygodne poruszanie się po mieście.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891398
  • Data publikacji: 14 maja 2026 16:52 (5 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 5 / 10

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Targówek ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Targówek

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15891398

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

612 000 PLN

11 482 zł/m2
Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 53.3m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1976

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku

Rok budowy: 1976

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 53,3m2 składa się z:
-oddzielnej, widnej kuchni,
-trzech pokoi,
-łazienki,
-przedpokoju.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.

Czynsz administracyjny wynosi 950 zł.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079