• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 62m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 749 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1974

Opis szczegółowy

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku

Rok budowy: 1974

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:
-przestronnego salonu z jadalnią i otwartą kuchnią,
-2 niezależnych sypialni,
-2 łazienek (jedna z wanną, druga z prysznicem),
-oddzielnej garderoby,
-funkcjonalnego korytarza z zabudową.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon z widokiem na zieleń.

Czynsz administracyjny wynosi 900 zł.

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, grunty uregulowane.

Do mieszkania przynależy:
-piwnica.

Parking-parking dla mieszkańców za szlabanem przy bloku.

OKOLICA
Ulica Łojewska położona jest w spokojnej, zielonej części miasta, oferującej komfort codziennego życia w otoczeniu natury i pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, szkoły oraz przedszkola, a także tereny spacerowe i place zabaw, sprzyjające rekreacji i wypoczynkowi. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum Warszawy oraz szybki dostęp do głównych arterii miasta, co gwarantuje wygodne poruszanie się po całej aglomeracji. To miejsce łączy ciszę i kameralny charakter z wygodą życia w mieście.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890671
  • Data publikacji: 13 maja 2026 18:52 (5 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 11

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Targówek ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Targówek

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15890671

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

749 000 PLN

12 081 zł/m2
Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 62m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 1974

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku

Rok budowy: 1974

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:
-przestronnego salonu z jadalnią i otwartą kuchnią,
-2 niezależnych sypialni,
-2 łazienek (jedna z wanną, druga z prysznicem),
-oddzielnej garderoby,
-funkcjonalnego korytarza z zabudową.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon z widokiem na zieleń.

Czynsz administracyjny wynosi 900 zł.

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, grunty uregulowane.

Do mieszkania przynależy:
-piwnica.

Parking-parking dla mieszkańców za szlabanem przy bloku.

OKOLICA
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079