• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 45m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 780 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2009

Opis szczegółowy

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku

Rok budowy: 2009

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:
-salonu z aneksem kuchennym,
-sypialni,
-pokoju,
-łazienki,
-przedpokoju.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.

Czynsz administracyjny wynosi około 740 zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
-miejsce postojowe w garażu podziemnym, dodatkowo płatne 50 000 zł.

Ekspozycja okien-wschód.

OKOLICA
W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe, kościół, szkoła oraz przedszkole, co zapewnia wygodę codziennego życia i dostęp do pełnej infrastruktury. Dodatkowym atutem jest bardzo dobre skomunikowanie z pozostałymi częściami miasta dzięki rozbudowanej sieci połączeń autobusowych i tramwajowych. Nieruchomość położona jest na zamkniętym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu, co gwarantuje mieszkańcom wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890598
  • Data publikacji: 13 maja 2026 18:07 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 7 / 8

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Praga-południe ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Praga-południe

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15890598

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

780 000 PLN

17 333 zł/m2
Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 45m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2009

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku

Rok budowy: 2009

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:
-salonu z aneksem kuchennym,
-sypialni,
-pokoju,
-łazienki,
-przedpokoju.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.

Czynsz administracyjny wynosi około 740 zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:

Ekspozycja okien-wschód.

OKOLICA
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079