• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 540

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15848495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26938760 15848495 Mieszkanie czteropokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku położonym wśród zieleni w środku osiedla. Składa się z salonu o powierzchni 18m z wyjściem na duży balkon o pow. 3m, sypialni o powierzchni 13m, oba pokoje maj...

Warszawa (Targówek), Smoleńska

898 000 PLN (12 829 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15885311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal Inwestycyjny Wykończony pod Klucz | Zarządzany i Zarabiający 27722734 15885311 Nowy lokal inwestycyjny na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem.PARAMETRY:- Powierzchnia: 21,16 m²- Układ: kawalerka (1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka)- Piętro: 2- Stan: gotowy, wykończony pod kl...

Warszawa (Praga-Południe), Grochowska

463 254 PLN (21 893 zł/m2)

1
1
21.16 m2
2026
15844386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje | 48 Metrów | Ustawne| 18 Min do Centrum 26833413 15844386 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Zagłoby 23 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużego przedpokoju, oddzielnej widnej kuchni, oddzielnej łazienki, osobnego wc, b...

Warszawa (Ursus), ul. Zagłoby 23

659 000 PLN (13 729 zł/m2)

3
1
48 m2
1975
15824270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579066 15824270 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

715 662 PLN (17 345 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15796041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Leśne – 78,56 m² 4 pokoje, z widokiem na park, tuż przy Forcie Bema 26110333 15796041 Szukasz przestronnego, rodzinnego w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bemowa — gotowego do zamieszkania od razu? Ta rodzinna nieruchomość o powierzchni 78,56 m² to oferta jedyna w swoim rodzaju. Wysoki standard. Klimatyzacja. Rok te...

Warszawa (Bemowo), ul. Obrońców Tobruku 23

1 500 000 PLN (19 084 zł/m2)

4
1
78.6 m2
2009
15795349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie. Tarchomin. 50m2. Wyposażone. 26094138 15795349 OFERTA DOSTĘPNA BEZPOŚREDNIO ! Mieszkanie z 2005 roku. Częściowo wyremontowane w 20223r. Znajduje się na strzeżonym zadbanym osiedlu. Cicha okolica. Blok przylega do terenu kościelnego. Stary Tarchomin. Okna wychodzą na podwórko. W salonie znajdują s...

Warszawa (Białołęka), ul. Świderska 113b

780 000 PLN (15 600 zł/m2)

2
1
50 m2
2005
15407755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio ciche 3 pokojowe mieszkanie w odbudowanej po wojnie kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Warszawie, ulica Kozia. 17861231 15407755 Mieszkanie gotowe do zakupu bezpośrednio od właściciela. 3 pokoje z kuchnią, łazienka z WC, przedpokój, rozkładowe. Wystawa okien na południe i na północ( kuchnia). Powierzchnia 62,4 m2. Ciche, wysokie na 320 cm, na parterze. Bez zadłużeń i roszczeń,...

Warszawa (Śródmieście), Stare Miasto Warszawy ul. Kozia

1 375 000 PLN (22 035 zł/m2)

3
1
62.4 m2
1897
15893480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 2 pokoje z aneksem kuchennym, parking 27913375 15893480 Do kupienia dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 47,95m2, piętro 45 z windą, w budynku z 2021r., Praga-Południe Kamionek.Gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, dostępne z meblami lub bez. Idealne dla singlasingielki lub pary, także jak...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15890550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokoje, garaż 27879194 15890550 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,55 m2, piętro 312 z windą, w budynku z 2009 r., Wola Młynów.Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuche...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (19 692 zł/m2)

3
-
65 m2
2009
15887901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje z oddzielną kuchni, parking 27796964 15887901 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50,31 m2, piętro 58 z windą, w budynku z 2019r., Wola, Ulrychów.Do lekkiego odświeżenia, gotowe do wprowadzenia się, dostępne z meblami lub bez. Idealne dla singlasingielki lub pary, także gotowiec inwestycyjny pod w...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 130 000 PLN (22 600 zł/m2)

2
-
50 m2
2019
15794168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26062549 15794168 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie 50,6 m2 - od zaraz, tylko w SDP Nieruchomości!!! Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,60 m2, które znajduje się na czwartym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (15 780 zł/m2)

2
1
50 m2
2007
15893428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne 3 pokoje po remoncie, oddzielna kuchnia 27911373 15893428 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,36 m2, piętro 510 z windą, w budynku z 1981 r. Bemowo Lotnisko.Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla singlasingielki lub pary, także gotowiec inwestycyjny pod wynajem. Meble ruchome do uz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (14 385 zł/m2)

3
-
65 m2
1981