• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 59m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 890 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2025

Opis szczegółowy

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Zagłoby

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą z 2025 roku

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:
-salonu z aneksem kuchennym,
-dwóch sypialni,
-łazienki,
-garderoby,
-holu.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.

Czynsz administracyjny wynosi 755zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
-miejsce postojowe w garażu podziemnym (zawarte w cenie).

Ekspozycja okien- imponujący, panoramiczny widok z okien wychodzących na trzy strony świata gwarantuje naturalne światło o każdej porze dnia i niezwykły komfort codziennego życia.

OKOLICA
Na parterze znajduje się przychodnia, co zapewnia codzienny komfort i szybki dostęp do usług medycznych. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji w Ursusie – w pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, galerie handlowe, poczta, paczkomaty, basen oraz lokalny bazarek. Dodatkowym atutem jest świetna komunikacja i szybki dostęp do centrum miasta dzięki pobliskiej stacji PKP Ursus.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890502
  • Data publikacji: 13 maja 2026 18:01 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 3 / 11

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Ursus ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Ursus

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15890502

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

890 000 PLN

15 085 zł/m2
Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 59m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2025

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:
-salonu z aneksem kuchennym,
-dwóch sypialni,
-łazienki,
-garderoby,
-holu.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.

Czynsz administracyjny wynosi 755zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
-miejsce postojowe w garażu podziemnym (zawarte w cenie).

OKOLICA
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079