• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 46m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 800 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m²TgQPHd|[] , zlokalizowane na 1. piętrzeTgQPHd|[] zadbanej kamienicy na warszawskiej Pradze-Północ.

Lokal jest w stanie do zamieszkania, na wyposażeniu znajdują się pralka, zmywarka, lodówka, kuchenka oraz piekarnik. W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna. Ogrzewanie miejskie. Okna nie od strony ulicy, na wewnętrzną, za kamienicą znajduje się park.

Dodatkowa przestrzeń:TgQPHd|[] Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z każdą częścią Warszawy:TgQPHd|[]

Metro:TgQPHd|[] Stacja M2 Szwedzka - ok. 10 minut pieszo.TgQPHd|[]TgQPHd|[]
Tramwaje/Autobusy:TgQPHd|[] Szybki dojazd do CH Arkadia (10 min) oraz do ścisłego Centrum (ok. 20 min).TgQPHd|[]TgQPHd|[]
Infrastruktura:TgQPHd|[] W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, Biedronka, apteka całodobowa oraz liczne restauracje i kawiarnie.TgQPHd|[]TgQPHd|[]
TgQPHd|[]

Dla zmotoryzowanych dostępny jest prywatny parking za kamienicąTgQPHd|[] , gdzie istnieje możliwość wykupienia dedykowanego miejsca postojowego.
TgQPHd|[]

Zapraszam do kontaktu i na prezentację!TgQPHd|[] TgQPHd|[]

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Zimińska Bożenna (licencja nr: 9887)

--------------------------

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889198
  • Data publikacji: 11 maja 2026 14:22 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 2

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Praga-północ ,
Bożena Zimińska

Bożena Zimińska

+48XXXXXX118
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Praga-północ

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15889198

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

800 000 PLN

17 391 zł/m2
Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Bożena Zimińska

+48605870118

Główne cechy:

  • Powierzchnia 46m2
  • Pokoje 2

TgQPHd|[]

Zapraszam do kontaktu i na prezentację!TgQPHd|[] TgQPHd|[]

--------------------------

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły oferty