• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 36m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 925 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2018

Opis szczegółowy

Holm House Skanska | 2 pokoje z dużą loggią | garaż i komórka

Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są miejsca, do których naprawdę chce się wracać po całym dniu.

Ten apartament przy ul. Mariana Zdziechowskiego 7 został stworzony właśnie z myślą o takim stylu życia.

Położony w prestiżowej inwestycji Holm House od Skanska, łączy nowoczesną architekturę, wysoką jakość wykończenia oraz komfort codziennego funkcjonowania w jednej z najlepiej rozwiniętych części warszawskiego Mokotowa.

To przestrzeń, która daje poczucie prywatności i spokoju, mimo że znajduje się w samym centrum miejskiego życia. Kameralna zabudowa, eleganckie części wspólne, zieleń oraz dopracowane detale sprawiają, że Holm House bardziej przypomina butikowy apartamentowiec niż klasyczne osiedle mieszkaniowe.

Poranek można rozpocząć kawą na dużej loggii. Wieczorem w kilka minut dojść do restauracji, spotkać się ze znajomymi lub wrócić spacerem z pobliskiego Westfield Mokotów. To miejsce stworzone dla osób, które lubią miejski styl życia, ale nie chcą rezygnować z komfortu i estetyki.

MIESZKANIE

Apartament o powierzchni 36,36 m² został zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób. Wysokość pomieszczeń wynosząca około 2,80 m, duże drewniane okna oraz jasna ekspozycja sprawiają, że wnętrze daje poczucie przestrzeni znacznie większego mieszkania.

Centralnym punktem apartamentu jest elegancka strefa dzienna połączona z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronną loggię. Całość została wykończona w spójnym, ponadczasowym stylu, z dużą dbałością o jakość materiałów oraz funkcjonalność wnętrza.

To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od razu. Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych i doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowy apartament do życia, jak i bezpieczna nieruchomość inwestycyjna premium.

POWIERZCHNIE POMIESZCZEŃ

salon z aneksem kuchennym - 19,05 m²
sypialnia - 9,92 m²
łazienka - 4,28 m²
hol - 3,11 m²

Dodatkową przestrzeń stanowi komfortowa loggia o powierzchni 4,43 m 2 .

UDOGODNIENIA

całodobowa ochrona i monitoring
reprezentacyjne części wspólne
zielone patio dla mieszkańców
cichobieżne windy
filtry antysmogowe
certyfikat ekologiczny BREEAM
stojaki rowerowe oraz miejsca postojowe dla gości

DODATKOWE INFORMACJE

stan prawny: własność
możliwość zakupu na kredyt
czynsz administracyjny około 870 zł

Do mieszkania przynależy:

miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 60 000 zł
komórka lokatorska dodatkowo płatna 40 000 zł

Niepowtarzalny charakter inwestycji, jakość wykończenia oraz atmosfera tego miejsca sprawiają, że jest to jedna z najbardziej dopracowanych nieruchomości w tej części Mokotowa.

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji, jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu!

Joanna Kaczmarek
Senior Premium Property Advisor
Nr licencji zawodowej 29264

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Informacje zawarte w ofercie uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.
Załączony plan nieruchomości jest poglądowy.

Agencja WHITE LION INVESTMENTS jest objęta obowiązkiem ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej. Posiadamy OC zgodne z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dn. 26.04.2019 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami (Dz. U. z 2019 r., poz. 804).

Pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Joanna Kaczmarek (licencja nr: 29264)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15838488
  • Data publikacji: 16 maja 2026 15:07 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 8

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Joanna Kaczmarek

Joanna Kaczmarek

+48XXXXXX391
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15838488

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

925 000 PLN

25 694 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Joanna Kaczmarek

+48 733644391,+48 733644391

Główne cechy:

  • Powierzchnia 36m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 2018