• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Targówek | działka TPU 551 m² – usługi / magazyn

  • Pokoje11
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 70m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 2 750 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1954

Opis szczegółowy

Na sprzedaż działka o powierzchni 551 m² położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, objęta MPZP - teren TPU (techniczno-produkcyjno-usługowy).

Na działce znajduje się budynek mieszkalny przeznaczony do remontu.

Najważniejsze informacje:
-teren TPU - zabudowa usługowa / produkcyjna
-brak możliwości nowej zabudowy mieszkaniowej
-media: prąd, woda, kanalizacja, gaz
-dojazd asfaltowy
-księga wieczysta bez obciążeń

Charakter nieruchomości:
Działka ma charakter inwestycyjny, a istniejący budynek mieszkalny może pełnić funkcję tymczasową lub zostać przebudowany w ramach przeznaczenia usługowego.

Pierwsze zdjęcie to wizualizacja domu. Pozostałe zdjęcia przedstawiają stan faktyczny.

Lokalizacja:
Warszawa - Targówek, dobrze skomunikowana część miasta z szybkim dostępem do głównych arterii komunikacyjnych oraz infrastruktury miejskiej.

Cena: 2 750 000 zł (do negocjacji)

Zapraszam do kontaktu.

Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15835632
  • Data publikacji: 4 maja 2026 11:07 (7 dni temu)
  • Liczba pokoi: 11

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Targówek ,
Karolina Kornatowska

Karolina Kornatowska

+48XXXXXX955
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Warszawa, Targówek

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15835632

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

2 750 000 PLN

39 286 zł/m2
Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Karolina Kornatowska

+48570988955

Główne cechy:

  • Powierzchnia 70m2
  • Pokoje 11
  • Rok budowy 1954

Opis - Targówek | działka TPU 551 m² – usługi / magazyn

Najważniejsze informacje:
-teren TPU - zabudowa usługowa / produkcyjna
-brak możliwości nowej zabudowy mieszkaniowej

Cena: 2 750 000 zł (do negocjacji)

Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15835632
  • Data publikacji: 4 maja 2026 11:07 (7 dni temu)
  • Liczba pokoi: 11