• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 139

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15756378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
SERCE MOKOTOWA - UROCZY SEGMENT 25252384 15756378 UROCZY SEGMENT NA MOKOTOWIEEnglish belowAtrakcyjny segment położony w sercu górnego Mokotowa - Wierzbno.Blisko stacji metra z dobrą komunikacją.W domu przeprowadzono generalny remont z wymianą instalacji wodnej, instalacji grzewczej, instalacji kanal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 500 PLN (66 zł/m2)

5
2
175 m2
1953
15424348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe bliżniaki - URSYNÓW 18248716 15424348 IDEALNE NA KAŻDY CEL Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynków w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy zaledwie kilkaset metrów od ul. Puławskiej.( cisza, spokój ).Niewątpliwą zaletą inwestycji jest cisza, dużo zieleni oraz otoczenie niskiej ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (72 zł/m2)

4
-
138 m2
2021
15861059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27196847 15861059 Funkcjonalny dom 295 mkw z ogrodem Idealny na cele mieszkalne lub biurowe Świetna komunikacjaDo wynajęcia przestronny i niezwykle funkcjonalny dom o powierzchni 295 mkw, z prywatnym ogrodem, który doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowa prze...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 500 PLN (39 zł/m2)

7
2
295 m2
2000
15208592 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 12671126 15208592 Dom na siedzibę firmy lub do zamieszkania dla liczniejszej rodziny w sercu Starego Żoliborza przy METRO Wilsona Nieruchomość położona w jednej z najpiękniejszych, reprezentacyjnych części Warszawy- Żoliborzu Oficerskim. Szybki dojazd zarówno do Cent...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 000 PLN (50 zł/m2)

10
3
416 m2
1980
15867382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27345726 15867382 Nowe Miasto. Dom o charakterze loftowym. Świeżo po remoncie. Wysoki parter: otwarta przestrzeń z kuchnią. Wyjście na balkon i do ogródka. Piętro: 2 sypialnie, 2 garderoby, łazienka Poddasze: otwarta przestrzeńsypialnia (bardzo jasna) z łazienka i ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (82 zł/m2)

5
-
170 m2
1965
15808226 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26383457 15808226 Luksusowa rezydencja do wynajęcia – Wilanów Niski, ul. BiedronkiOferujemy do wynajęcia wyjątkową rezydencję o powierzchni 580 m², położoną na zadbanej działce o powierzchni 724 m², w jednej z najbardziej prestiżowych i wil...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (43 zł/m2)

7
4
580 m2
1998
15872681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27499524 15872681 Polecam do wynajęcia przestronny dom, z przeznaczeniem na cele biurowe. Do dyspozycji Najemcy dwa poziomy. 6-7 pokoi w zależności od potrzeb, dwie łazienki, kuchnia, ogród, tarasy. Pomieszczenia nieumeblowane, oprócz kuchni. Możliwość parkowania kil...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 900 PLN (66 zł/m2)

7
2
240 m2
1980
15846407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 26886720 15846407 Dom 330 m2 do wynajęcia na cele biurowe, biznesowe, wizerunkowe, handlowe, szkołę językową, gabinety kosmetyczne, fryzjerskie.W idealnej lokalizacji Saskiej Kępy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Cicha prestiżowa okolica domów jednorodzinnych, amba...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 450 PLN (65 zł/m2)

8
1
330 m2
1960
15865483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27301896 15865483 Prestiżowa willa na cele biurowe - Serce Saskiej Kępy 240 m² Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wolnostojącego domu o powierzchni 240 m² , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - w sta...

Warszawa (Praga-Południe), Dąbrowiecka

15 900 PLN (66 zł/m2)

7
2
240 m2
1980
15643384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 23137269 15643384 Luksusowa, nowa rezydencja. Idealna dla ludzi ceniących klasę i dobry smak.Jest to niewątpliwie perła wśród rezydencji na Starym Wilanowie!Ponadczasowa forma oraz symetryczny układ bryły nadają jej dostojeństwa i wyrafinowania, które trafią w gust na...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 000 PLN (45 zł/m2)

10
6
1100 m2
2020
15865503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27301965 15865503 Oferta wynajmu idealna na działalność - Włochy Aleja Krakowska Lokalizacja: Warszawa - Włochy, w rejonie trasy katowickiej 20 minut dojazdu Aleją Krakowską z centrum Warszawy Budynek w odległości ok. 500 m od Alei Krakowskiej W sąsied...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (29 zł/m2)

10
-
867 m2
2001
15753522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 25198594 15753522 Do wynajęcia dom bliźniak o pow 230 m 2 stoi na działce 254 m2. Posiada 9 pokoi, częściowo umeblowany, pokoje puste.Prezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (46 zł/m2)

9
2
240 m2
2000