• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 139

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15760864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25369171 15760864 Warszawa - Do wynajęcia: willa o powierzchnia 687 m2 na warszawskiej Saskiej Kępie, w okolicach ul. Obrońców , poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy-------------Przestronna wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 800 PLN (67 zł/m2)

12
-
687 m2
-
15814499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26619284 15814499 Warszawa - Do wynajęcia: willa na cele biurowe, pow. 476 m2 na warszawskiej Saskiej Kępie w okolicach ul. Paryskiej i Al. Stanów Zjednoczonych,poleca Agecnja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 600 PLN (75 zł/m2)

12
-
476 m2
1938
15881436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27630964 15881436 Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodziny lub dla firm poszukujących zakwaterowania dla pracowników (4–8 osób) z możliwością pracy zdalnej biurowej na miejscu.Nieruchomość ma 249 mkw. jest częściowo umeblowan...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (40 zł/m2)

7
2
249 m2
2000
15463139 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom na wynajem – 110 m², zamknięte osiedle 19122756 15463139 Dom na wynajem - 110 m², zamknięte osiedle, ul. Modlińska, BiałołękaOferuję komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m², położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Modlińskiej w Warszawie (Białołęka).Idealny dla rodziny lub j...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (54 zł/m2)

4
2
110 m2
2007
14248674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 106722 14248674 Atrakcyjna 4 kondygnacyjna kamienica w stanie surowym zamkniętym ok. 1.760 mkw (część z 1938r oraz z 2015r. ok 1.000 mkw). Budynek może być po wykończeniu przeznaczony np. na hotelhostel (ok. 30 pokoi), biura, archiwum, prywatną uczelnię lub szkołę, ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

47 914 PLN (27 zł/m2)

11
-
1760 m2
2015
15877619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27574765 15877619 Luksusowy, klimatyzowany dom w centrum Wilanowa. Parter: Przestronny salon z kominkiem, z wyjściem na taras i do ładnie zagospodarowanego ogrodu. Gabinet, Całkowicie wyposażona kuchnia z jadalnią,Spiżarnia, Toaleta, garderoba, pralnia z suszarnią.Pię...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 000 PLN (82 zł/m2)

5
2
255 m2
2010
15841139 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 26787955 15841139 Dom na wynajem pod działalność biurową – funkcjonalna przestrzeń w doskonałej lokalizacjiOferujemy do wynajęcia przestronny, wielopoziomowy dom przystosowany do prowadzenia działalności biurowej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako sied...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (90 zł/m2)

5
1
100 m2
1970
14976455 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 5941214 14976455 Do wynajęcia dom o powierzchni 260 m stojący na działce ok. 500 m. Sześć pokoi, salon połączony z jadalnią i otwartą kuchnią, dwa balkony, taras i ogród. ogród. W bryle budynku garaż oraz dwa miejsca parkingowe w obrębie działki. Dom jest podpiwniczo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (46 zł/m2)

6
-
260 m2
1995
13647896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 98861 13647896 Do wynajęcia dom wolnostojący na Stegnach, w urokliwym miejscu, obok Parku Królikarnia na osiedlu Pod Skocznia.Rewelacyjnie położona, wokół cicho i zielono, ale dostępne piechotą są tramwaj, autobus i metro!Na parterze mieści się piękny duży reprezen...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 000 PLN (73 zł/m2)

6
-
220 m2
2011
13863710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 100754 13863710 NAJEM Z DOTACJĄ NA PIERWSZE 2 MIESIĄCE :Cały budynek 378 m2 wraz z działką o powierzchni 739 m2 w cenie 15 200zł netto miesięcznie. Można go też podzielić na trzy osobne mieszkania:290 m2 (Góra) 11 400 zł netto28 m2 (Przyziemie) - 1500 zł netto + 130...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 200 PLN (40 zł/m2)

10
-
378 m2
-
15028757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 7391996 15028757 Oferujemy do wynajęcia elegancką willę w jednej z najlepszych części warszawskiego Mokotowa.Idealna na siedzibę firmy, ambasadęW okolicy niska zabudowa.Wyśmienita komunikacja: autobus, tramwaj, metro.Do wynajęcia od zaraz.Cena netto.Kontakt Linda Twa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 000 PLN (70 zł/m2)

9
-
500 m2
2005
15424334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Idealny w każdym celu 18248718 15424334 ELEGANCKI SEGMENT SKRAJNYRodzinny segment skrajny zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w zielonej części  Ursynowa.Zamknięte osiedle gwarantuje spokój, ciszę i bezpieczeństwo.Świetny punkt komunikacyjny.Duży wybór szkół międzynarodowych : Internationa...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (43 zł/m2)

6
1
300 m2
2002