• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Władysława Warneńczyka

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Władysława i Warneńczyka

Znaleźliśmy 463 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Warszawa Mazowieckie

15890599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27882520 15890599 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Do sprzedania prawo użytkowania wieczystego zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 4493 mkw, zlokalizowanej na Mokotowie w Warszawie. Nieruchomość zabudowana budynkiem przemysłowym wybud...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 580 000 PLN

-
-
4493 m2
-
15887758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27793279 15887758 Na sprzedaż dwie działki rolne położone obok siebie w otoczeniu terenów z przewagą gruntów leśnych, z bezpośrednim, dostępem do drogi publicznej.Blisko komunikacji miejskiej (5 minut pieszo), sklepy Otoczenie nowoczesnych bloków, domków jednorodzinn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 686 000 PLN

-
-
1562 m2
-
15887212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27779447 15887212 Działka z wydanym pozwoleniem na budowę. Media, wjazd z drogi asfaltowej. Na działce nie ma budynków.1 linia zabudowy od ulicy asfaltowej .W okolicy trakcja kolejowa . Pełna infrastruktura , bardzo dobra komunikacja .Zamieszczona oferta nie stanowi o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN

-
-
768 m2
-
15865561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27303627 15865561 Działka budowlana 1375m2.Ok. 800m Szkoła Podstawowa, Przedszkole i sklepy.Ok.500m pętla autobusowa Gocław oraz wjazd na trasę Siekierkowską.Działka ogrodzona.Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja przy ulicy.Teren objęty MPZP. Oznaczony symbolem MNU, co...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 448 000 PLN

-
-
1375 m2
-
15861558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27208129 15861558 Działka budowlana o powierzchni 1477 m².Długość: 54 m, szerokość: 27 m.Dojazd: utwardzony.Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz.Dzialka objęta MPZP, z dostępem do wszystkich mediów (w tym woda i kanalizacja). Do działki doprowadzone są 2 przyłącza prąd...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN

-
-
1477 m2
-
13626446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1931567 13626446 Działka budowlana w Starej Miłosnej, działka 30x21 m, wszystkie media w drodze.Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. 60)% powierzchni biologicznie czynnej, 2 kondygnacje.Cicha okolicaZamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeks...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN

-
-
630 m2
-
14442063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 127924 14442063 DZIAŁKA REWELACYJNA NA : - HOTEL- CENTRUM MEDYCZNE- BIUROSIEDZIBĘ FIRMY- DLA DEALERA SAMOCHODOWEGO- WARSZTAT SAMOCHODOWY- STACJA BENZYNOWA- 40 % zabudowy- MPZP w 2024SZCZEGÓŁY : 884 884 179Działka USŁUGOWO - MIESZKANIOWA, o powierzchni 3060 m2 zloka...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN

-
-
3060 m2
-
14365344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 124718 14365344 5 podzielonych działek: 1884m; 2436m; 2437m; 2451m; 2118m; w trakcie opracowania mpzp, z możliwością zabudowy.Dojazd do każdej działki drogą asfaltową.Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj naszego Agenta o pom...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 451 000 PLN

-
-
2451 m2
-
13777464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 100027 13777464 Działka inwestycyjna - budowlana, w doskonałej lokalizacji przy drodze asfaltowej, w dzielnicy Włochy. Blisko ulic: al. Jerozolimskie, al. Krakowska, czy tras wylotowych z Warszawy na: Kraków, Katowice, Poznań, Gdańsk. Warunki zabudowy przewidują 89...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 000 PLN

-
-
2256 m2
-
13567849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98201 13567849 Działka zadrzewiona o powierzchni 3060 m2 zlokalizowana bezpośredni przy głównej ulicy (przy głównej trasie wylotowej na MińskMaz. TerespolLublin,Moskwa).Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren dla,którego ustala się p...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 448 000 PLN

-
-
3060 m2
-
12905477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 86154 12905477 Piękna działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie sąsiednie działki zabudowane willami i bogatymi rezydencjami.Działka o wymiarach 58 m szerokości i 60 długość. Marysin WawerskiNa działce są piękne wielkie drzewa parkowe w tym dąb - ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN

-
-
3480 m2
-
15887956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27797873 15887956 Działka 3068 m2 pod Usługi lub Klinikę – Warszawa AninNa sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 3068 m² zlokalizowany w Aninie (Warszawa), bezpośrednio przy trasie o wysokim natężeniu ruchu.Specyfikacja Techniczna:Powierzchnia: ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (978 zł/m2)

-
-
3068 m2
-