• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 46.05m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 699 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1951

Opis szczegółowy

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone na warszawskiej Woli przy ul. Wolność. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1951 roku. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i inwestorów.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
możliwość łatwego przerobienia mieszkania na 3-pokojowe poprzez przeniesienie kuchni do salonu i stworzenie aneksu kuchennego,
dwustronna ekspozycja okien (północ–południe),
piękny widok z salonu na panoramę miasta,
z kuchni i sypialni widok na zielone, ciche i kameralne podwórko,
pod panelami znajduje się oryginalna drewniana klepka,
możliwość parkowania samochodu na wewnętrznym podwórku,
piwnica oraz dostęp do wspólnego strychu.
Rozkład mieszkania:

Powierzchnia: 46,05 m²

W skład mieszkania wchodzą:

oddzielna kuchnia z pełną zabudową,
przestronny salon,
sypialnia z szafą wnękową,
duża łazienka,
funkcjonalny przedpokój.
Budynek:

Kamienica z 1951 roku po modernizacji:

wymienione instalacje wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne,
odnowiona elewacja,
wyremontowane klatki schodowe.

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą.
Czynsz administracyjny wynosi około 800 zł.

Lokalizacja – jeden z największych atutów mieszkania

Ul. Wolność to świetny punkt na mapie Warszawy – lokalizacja łączy klimat starej Woli z doskonałą komunikacją i bliskością centrum miasta.

Doskonała komunikacja:
kilka minut do przystanków tramwajowych i autobusowych,
szybki dojazd do centrum Warszawy,
dogodny dostęp do stacji metra,
sprawne połączenie z każdą częścią miasta.
Wszystko pod ręką:

W najbliższej okolicy znajdują się:

sklepy, piekarnie, restauracje i kawiarnie,
szkoły, przedszkola i żłobki,
przychodnie oraz punkty usługowe,
centra handlowe i tereny rekreacyjne.
Klimatyczna i rozwijająca się część Woli:

Wola to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy. W okolicy nowoczesna infrastruktura przeplata się z klimatem przedwojennych kamienic i zielonych podwórek. To miejsce cenione zarówno przez mieszkańców, jak i inwestorów.

Mieszkanie idealnie sprawdzi się:

dla pary,
singla,
rodziny,
pod wynajem,
jako inwestycja z dużym potencjałem wzrostu wartości.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo!

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893668
  • Data publikacji: 15 maja 2026 19:25 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 5

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wola ,
Bogdan Lasouski

Bogdan Lasouski

+48XXXXXX346
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Wola

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15893668

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

699 000 PLN

15 179 zł/m2
Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Bogdan Lasouski

+48507559346

Główne cechy:

  • Powierzchnia 46.05m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1951

Opis - Mieszkanie

Najważniejsze atuty nieruchomości:
dwustronna ekspozycja okien (północ–południe),
piękny widok z salonu na panoramę miasta,
pod panelami znajduje się oryginalna drewniana klepka,
możliwość parkowania samochodu na wewnętrznym podwórku,
piwnica oraz dostęp do wspólnego strychu.
Rozkład mieszkania:

Powierzchnia: 46,05 m²

W skład mieszkania wchodzą:

oddzielna kuchnia z pełną zabudową,
przestronny salon,
sypialnia z szafą wnękową,
duża łazienka,
funkcjonalny przedpokój.
Budynek:

Kamienica z 1951 roku po modernizacji:

wymienione instalacje wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne,
odnowiona elewacja,
wyremontowane klatki schodowe.

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą.
Czynsz administracyjny wynosi około 800 zł.

Lokalizacja – jeden z największych atutów mieszkania

Doskonała komunikacja: