• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Nowoczesne biura na Woli

  • Pokoje11
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 30m2
  • Rodzaj Lokal biurowy
  • Cena 54 400 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU:
Czynsz bazowy - 1700PLN/os. miesięcznie 
Łącznie ok.: 32 os. x 1700 PLN/os. miesięcznie = 54 400PLN miesięcznie
Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszu
Wszystkie podane kwoty są netto. Należy doliczyć do nich obowiązujący VAT. Abonament parkingowy
600 PLN netto/miesięcznie -1os.
Dostępne od ZARAZ

Standardowe warunki najmu:

Okres najmu: 12 miesięcy (istnieje możliwość zawarcia umowy na dłuższy okres lub czas nieokreślony)
Pakiet godzin na korzystanie z salek  konferencyjnych
W cenie: pakiet usług - w tym kawa, herbata, usługi recepcyjne.
Gotowość do wprowadzenia się z dnia na dzień

LOKALIZACJA

4 minuty pieszo do najbliższych przystanków autobusowych
2 minuty pieszo do najbliższych przystanków tramwajowych
10 minut pieszo do stacji Metro Płocka

 UDOGODNIENIA

Recepcyjna i poczekalnia;
Kilka kuchni i jadalni
Umeblowane biuro 
Chillzone i strefy relaksu
Dostęp 24/7

Czym jest biuro serwisowane?
Biuro serwisowane to elastyczna i nowoczesna forma wynajmu przestrzeni biurowej, która pozwala firmom skupić się na działalności, bez konieczności zarządzania codziennym funkcjonowaniem biura. W odróżnieniu od tradycyjnych umów najmu, oferuje gotowe do pracy, w pełni wyposażone przestrzenie, z uwzględnionymi w cenie mediami, dostępem do internetu, obsługą recepcyjną oraz serwisem sprzątającym. Przejrzysty model rozliczeń oparty na jednej stałej opłacie eliminuje ryzyko dodatkowych, ukrytych kosztów.

Korzyści z najmu biura serwisowanego dla firm:

Elastyczne dostosowanie przestrzeni do aktualnych potrzeb i rozwoju firmy
Brak konieczności inwestowania w wyposażenie ani zarządzania infrastrukturą biurową
Dostęp do dodatkowych usług na żądanie - w zależności od bieżących potrzeb
Możliwość łatwego przedłużenia umowy lub zmiany warunków najmu w dogodnym momencie

Zapoznaj się z dedykowaną ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb! Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891389
  • Data publikacji: 14 maja 2026 16:52 (8 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 11
  • Piętro: 2 / 1

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wola ,
Olena Homenyuk

Olena Homenyuk

+48XXXXXX247
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Biurowy na wynajem - Warszawa, Wola

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15891389

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

54 400 PLN

1 813 zł/m2
Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Olena Homenyuk

+48668864247

Główne cechy:

  • Powierzchnia 30m2
  • Pokoje 11

Opis - Nowoczesne biura na Woli

ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU:
Czynsz bazowy - 1700PLN/os. miesięcznie 
Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszu
600 PLN netto/miesięcznie -1os.
Dostępne od ZARAZ

Standardowe warunki najmu:

Pakiet godzin na korzystanie z salek  konferencyjnych
Gotowość do wprowadzenia się z dnia na dzień

LOKALIZACJA

4 minuty pieszo do najbliższych przystanków autobusowych
2 minuty pieszo do najbliższych przystanków tramwajowych
10 minut pieszo do stacji Metro Płocka

 UDOGODNIENIA

Recepcyjna i poczekalnia;
Kilka kuchni i jadalni
Umeblowane biuro 
Chillzone i strefy relaksu
Dostęp 24/7

Czym jest biuro serwisowane?